#495Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
#483
Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.
#10
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de chaque fois deux perles.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 250/350 -
#799Joël KassPeriod: °1937
“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#682
Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
#649
Een archiefmeubel met roldeur.
#136
Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250/280 -
#597
Een eikenhouten bureau met negen laden. Louis-Philippe-stijl.
#674
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#232
Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
#765Longchamp
Twee verschillende slavenarmbanden.
Deux différents bracelets d’esclave.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#247
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50/80