#141
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#247
“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#51Ansonia Clock Co.
Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.
Een koperen hallamp met raster van groen glazen knikkers.
#111
Een koperen klokstel met een paar bijhorende 5-punts kandelaars.
#77Jef Lambeaux
Een gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100/120 -
#596
Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#72Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Dorpslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#554
Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
A painted wooden horse.No longer availableDim. 105 x 115cmEstimate: € 120/200 -
Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
#567
Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with gilt design and characters. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 37,5 cmEstimate: € 200/240