#257RCR
Een lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
#173
Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.
Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.No longer availableDim. 1480g 800‰Estimate: € 650 / 750 -
#502
Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60 / 80 -
#155Delvaux Bruxelles
Een vintage lederen Delvaux handtas met stofhoes. Vermoedelijk model Louise.
#670
#655
Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.No longer availableDim. 15.5 x 48 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#418
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70 -
#32
Een lot van vier ingekleurde gravures. Met betrekking tot Antwerpen, Milaan, Brussel, en Parijs. XIXde eeuws.
#17Sèvres
Een paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Pierre HendrixPeriod: °1913
“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#146
Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#594Paul Tuerlinckx
“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Abstract with rainbow colors.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 35 / 45