Similar lots by type
-
#507
Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.
A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.No longer availableDim. h 13.5 cmEstimate: € 100/150 -
#182
Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.No longer availableDim. 12 x 16.5 x 9.5 cmEstimate: € 80/120 -
#159
Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.
A set of dessert cutlery for 18 people with silver handles marked 800 and with German silvermarks.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#153
Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.
A lot of silver consisting of an inkwell and a sauce boat. Birmingham 1903 and 1908.No longer availableDim. 925‰ Bruto:720gEstimate: € 300/400 -
#163
Een lot van 32 zilveren koffielepeltjes met een totaalgewicht van 375 gram, 3 verschillende setjes.
A lot of 32 silver coffee spoons with a total weight of 375 g. Three different sets.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#162
Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
A varied lot of cutlery with silver handles.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#137
Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.
A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 2000/2500 -
#143
Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.
A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1500/2000 -
#513
Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld.Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.
A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 40/60 -
#177George William Adams
Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.
A silver egg cup set with spoons on a dish marked London, 1845, Chawner & Co by George William Adams with a total weight of 1095 grams.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#147Wolfers Fréres
Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.
A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1750/2250 -
#172
Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#199
Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
A varied lot of 4 boxes with silver cutlery and desk set.No longer availableDim. l 33 x d 15 cmEstimate: € 60/80 -
#450
Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 220/260 -
#204
Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.
A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.No longer availableDim. l 30 x b 24 cmEstimate: € 60/80 -
#173
Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.
Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.No longer availableDim. 1480g 800‰Estimate: € 650/750 -
#187
Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
A lot of silver Mesh handbags with a total weight of 291 grams.No longer availableDim. h 18 x b 17 cmEstimate: € 120/140 -
#202
Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.
A set of 3 crystal fruit bowls on foot with a thin layer of silver, of which 1 foot is damaged, as well as minor edge damage to 1 of the crystal bowls.No longer availableDim. h 19 x Ø28 cmEstimate: € 60/80 -
#174
Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125/175 -
#223
Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.
A lot of 2 pieces of silver consisting of a bowl, dish, both marked 800, and a silver plated carafe marked "O GALLIA".No longer availableDim. 800‰Estimate: € 40/60 -
#410
Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
A pearl necklace with 6 rows of freshwater pearls and silver clasp.No longer availableEstimate: € 375/425 -
#167
Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
An oil and vinegar set in a silver holder marked 800, the weight of the foot is 190 grams.No longer availableDim. h 24 x l 19 cmEstimate: € 120/150 -
#25
Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.
A lot of 5 small silver objects including a pen/letter opener, a needle case and others. Total weight 27.7 grams.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#157
Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.No longer availableDim. h 20 x l 20 cmEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#91
‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
"Musicians." Two bronze figurines on pink marble. Bear signature.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#18Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” and “De Gezanten van Mars”. Blue series. First editions resp. 1954, 1955 and 1956. Back with tape, loose block, naam or name stamp on the title page.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#592Elisabeth Nagels
“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Still Life with Cardboard Box.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 45/55 -
#333
Een set van 2 Murano vazen uit de jaren 60 in 2 kleuren waarvan 1 met schade aan de voet .
A set of 2 Murano vases from the 1960s in 2 colours, 1 of which has damage to the foot.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50/80 -
#9
Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Lot of five engravings treating artisans : De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Wigemaaker, De Candlemaker, De Schaatemaaker. As well as Gheboden ende uyt-gheroep bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25 septembre 1687 (treating public sales - stuck on thicker paper). City secretary A.Van Valckenisse followed his father at this post.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#504Luisa Battaglia
Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.No longer availableDim. 76 x 150 x 75 cmEstimate: € 200/300 -
#505
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200/240 -
#279
Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
A mirror with a silver rim. Marked English silver.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#125Yves Saint Laurent
Een Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525/575 -
#117
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
“Allegory of Labor.” Zamac statue, on onyx pedestal.No longer availableDim. 53 x 61 x 15 cmEstimate: € 100/150 -
#570Chanel
Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.
A silk scarf with chainlink decor, marked Chanel.No longer availableDim. 90 x 90cmEstimate: € 275/325 -
#538
Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.
A cloisonné lidded vase with animal figures in the decor. Dent in side. Marked at the bottom.No longer availableDim. 31 x Ø23cmEstimate: € 100/150