Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper

Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.

Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 1003200357.
Category: Aardewerk.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #357
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #13

    Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.

    Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #278
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.

    “Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #108

    Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.

    Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #391

    Een lot van drie antieke aardewerken po’s.

    Lot de trois pots de chambre anciens.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #737

    Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Grande terrine en faïence belge à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.

    Cruche en faïence à deux anses et rehaussée de feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #491

    Een balustervaas van Nankin-aardewerk met een meerkleurige veldslagscène. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en faïence de Nankin décoré d’une scène de guerre polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #176

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #743

    Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.

    Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #781

    Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.

    Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #323

    Een groot lot verzilverd metaal en tafelgerei w.o. een hors d’oeuvreschaal met glazen compartimenten, schotels, een voorsnijbestek van stainless steel en hoorn, groenteschalen van Wiskemann, servetringen, lepeltjes enz.enz.

    Grand lot de métal argenté dont un plat à hors d’oeuvre aux compartiments en verre, des plats, un couvert de service à viande en acier inoxydable et corne, des légumiers de Wiskemann, des anneaux de serviettes, des cuillères etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.

    Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 175 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Gien

    Negen bekertjes, drie grote en zeven kleinere borden, twee schaaltjes met voet, een snoepschaaltje in bladvorm en een broodschaaltje met een blauw en witte Lodewijk XV-rand en monogrammen. Verschillende merken, XIXde eeuw. Sommige met een Parijs’ merk.

    Neuf gobelets, trois grandes et sept plus petites assiettes, deux petits plats au piédouche, un petit plat à friandises en forme de feuille et un panier au bord Louis XV en bleu et blanc aux monogrammes. Différentes marques, XIXe siècle. Certains aux marques de Paris.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #440

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #312

    Twee XVIIIe eeuwse aardewerken schotels, waarbij een Franse met een vogel in het plat en een Delftse met Chinees decor. De tweede gemerkt en met randschilfer.

    Deux plats en faïence du XVIIIe siècle dont un français décoré d’un oiseau, l’autre de Delft à décor Chinois. Avec marques et avec un éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #727

    Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.

    Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #26

    Mahoniehouten dienblad op losse vouwpoot. Engelse stijl.

    Plateau en acajou sur piétement pliant. Style anglais.
    No longer available
    Dim. 77 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #246

    Een driezitbank van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met getorste stijlen en bekleed met wijnrood fluweel.

    Canapé trois pièces en chêne sculpté de style renaissance, décoré de montants torsadés et recouvert de velours bordeaux.
    No longer available
    Dim. 90 x 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #355

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljant van ± 3 ct. en een centrale saffier van ± 4 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties d’un brillant de ± 3 ct et d’un saphir central de ± 4 ct.
    No longer available
    Dim. 10,42 g
    Estimate: € 2200 / 2300
  • #417

    Een pauw en een uiltje van gesculpteerd ivoor. eerste helft XXe eeuw.

    Paon et petit hibou en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297
    Alpaca

    Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal met Lodewijk XV motief. Enkele kleine vorkjes en lepeltjes ontbreken. We voegen er 12 vorkjes en 6 mokkalepeltjes van verguld metaal aan toe, evenals drie verzilverde messen en twee dito vorken met een afwijkend motief. In ménagère.

    Couvert pour 12 personnes en métal argenté de style Louis XV. Quelques petites fourchettes et cuillères manquent. Nous ajoutons 12 petits fourchettes et 6 cuillères à moka en métal doré, ainsi que trois couteaux et deux fourchettes en métal argente à motifs différents. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #534

    “Compositie”. Aquarel op grijs papier. Gesigneerd ‘Anton Heyboer’.

    “Composition”. Aquarelle sur papier gris. Signée Anton Heyboer.
    No longer available
    Dim. 73 x 61 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #304

    Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).

    Deux dessins à la plume d’après de gravures par Ferdinand Kobelle (1740-1799).
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #783
    Christofle

    Een modern bestek van verzilverd metaal, totaal 78-delig. Gemerkt.

    Couvert moderne en métal argenté. 78 pièces. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #130

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux perles.
    No longer available
    Dim. 9,59 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #680

    Een antieke bruidskoffer op wielen, versierd met metalen beslag. Met geheim compartiment.

    Coffre de mariage ancien sur roues, décoré de métal. Avec compartiment secret.
    No longer available
    Dim. 90 x 117 x 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #308

    Een bronzen adelaar op zwart marmeren voet.

    Aigle en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #120
    Vendome

    Een horloge met 18 karaats geel gouden polsband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 23,15 g
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More