#762Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#467Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#457Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Lot de métal argenté comprenant plats, candélabres, salières et poivriers, théière, bols, verseuses, saucière, plat conique, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 160
#645Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#15Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
#542“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Heyter 37.
#408Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
#347Een paar indrukwekkende kandelaars van verzilverd koper met vijf lichtpunten en versierd met florale motieven.
#478Een klein opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver met een beeltenis van een engel onderaan. +/- 87 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré représentant un ange vers le bas. +/- 87 g.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#556Molteni & CoEen sobere moderne houten tafel met zes poten. Model Capotavola 1988. Designer Luca Meda.
Table moderne sur six pieds droits. Modèle Capotavola, 1988. Design Luca Meda.No longer availableDim. 273 x 91 cmEstimate: € 300 / 500 -
#736Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#573Een tafelpendule in Lodewijk XV-stijl naar het Vernis Martin.
#545Een kleine halfronde commode met twee laden. Gefineerd hout en bronzen monturen in Transitionstijl. Marmeren blad.
Petite commode en hémicycle ouvrant à deux tiroirs. Bois de placage, tablette de marbre et montures en bronze. Style Transition.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#111Een panter van groengepatineerd metaal op een voetstuk van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.
Panthère en métal à patine verte sur base en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 60 / 100