Similar lots by type
-
#467Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#762Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#301Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kandelaars, peper-en zoutvaatjes, theepot, kommetjes, kannetjes, een sauskom, een conische schaal, enz...
Lot de métal argenté comprenant plats, candélabres, salières et poivriers, théière, bols, verseuses, saucière, plat conique, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#661Twee reeksen van zes Russische theeglazen in verzilverd metalen montuur. Enkele pootjes manco. We voegen er een klepkan met verzilverd metalen montuur aan toe.
Deux suites de six verres à thé russes en métal argenté et verre. Quelques pieds manquent. Nous ajoutons une chope couverte en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#448Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#12Taller TintaEen lot decoratieve vogels van verzilverd metaal, bestaande uit vier paren en drie enkele exemplaren, versierd met gegraveerde motieven.
Lot d’oiseaux décoratifs en métal argenté, quatre paires et trois simples. Motifs gravés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#22Andor KomivesPeriod: °1958Een komfoor en een driedelig theestelletje van verzilverd metaal en Alpaca.
Réchaud et garniture à thé trois pièces en métal argenté d’Alpaca.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#345Een lot verschillende roestvrij stalen dameshorloges.
Lot de montres de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#381Een grote ronde glazen stolp op houten voetstuk.
Grande globe ronde en verre sur base en bois.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 20 / 30 -
#719Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#364Frans Hens“Het vlot te Antwerpen” & “Hoevezicht”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 31/100 & 94/100 buiten de plaat.
“Le Radeau d’Anvers” et “Vue de ferme”. Deux eaux-fortes. Signées et respectivement numérotées 31/100 et 94/100 hors planche.No longer availableDim. 15 x 26 & 18 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#213Adrien Gaudez“De vioolspelende hulpkok”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel. Postume geut.
“L’aide cuisine violoniste”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#771Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.
Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#705Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981Een collectie grafisch werk. Zeven etsen met diverse zichten. Alle buiten de plaat genummerd of getiteld en gesigneerd. 1 ruitje gebroken.
Collection d’estampes. Sept eaux fortes diverses. Chaque pièce signée et numérotée ou intitulée hors planche. 1 verre cassé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#715Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#178Een ovalen zilveren theebus, binnenin met vermeil en langs de buitenkant met een fijn gegraveerd floraal decor. Porto, 833‰. Vanaf 1938.
Boîte à thé ovale en argent, l’intérieur en vermeil, l’extérieur à décor de fleurs finement gravé. Porto, 833‰. Après 1938.No longer availableDim. 569 gEstimate: € 300 / 400 -
#446Een notenhouten bijzettafeltje op vier tapse poten en met los tafelblad. Een lade in de gordel. Rondom versierd met een ingelegde messingen bies. Begin XIXde eeuw.
Table d’appoint en noyer à quatre pieds toupies et tablette amovible. Un tiroir en ceinture. Tout autour une bande de laiton. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#526Een paar Chinese kasten van roodgelakt hout, waarvan één versierd met figuurtjes.
Paire d’armoires chinoises en bois laqué rouge dont une décorée de personnages.No longer availableDim. h: 170 & 167 cmEstimate: € 400 / 600 -
#295Park Swiss made E.A.Twee verschillende stopwatches. Genummerd.
Deux différents chronomètres. Numérotés.No longer availableEstimate: € 50 / 80

