#301
#12Taller Tinta
#448
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#22Andor KomivesPeriod: °1958
Een komfoor en een driedelig theestelletje van verzilverd metaal en Alpaca.
#661
#467
#762
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120
#660
“Bell boy”. Een promotiefiguur van polychroom kunststof. Amerikaans werk.
“Bell boy”. Figure de promotion en plastique polychrome. Travail américain.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100/120 -
#1
#341
#294
“Stilleven met fles”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Voorman.
“Nature morte avec bouteille”. Huile sur panneau. Porte une signature: Voorman.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 150/200 -
#50Petit Fils Roskopf
Een oude zakhorloge remontoir. Zwitsers werk.
#472Abadeh
#92Etablissements “IXU”
Een elektronisch stralingsapparaat voor medische doeleinden. Jaren ‘20.
#669
Een sculptuur van metaal en hout, bovenaan versierd met een mannenhoofd.
#187
#210
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#130
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,77 gEstimate: € 2200/2400 -
#107
Chien et lion couchés en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. l: 54 & 48 cmEstimate: € 40/60