#467Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#448Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#457Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#519Een paar oude Japanse ingekleurde houtsneden met Geisha’s en krijgers. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Paire de gravures sur bois japonaises colorées. Représentant des geisha et des guerriers. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug.
#666Een tweeledige broodkast van donker eikenhout. De bovenkast met gedraaide spijlen en een centraal deurtje met een bloemenmotief. De onderkast met twee laden en een legplank. Voluutpoten.
Panetière à deux corps en chêne foncé. Le dessus consiste de barres tournées et une petite porte centrale décorée d’une corbeille de fleurs. Le dessous à deux tiroirs et étagère. Pieds volutes.No longer availableDim. 201 x 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#615“Leeuw”. Een decoratieve foto op plexiglas.
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#121Een schaalmodel van een galjoen. Met instructies. Medio XXe eeuw.
#304Een lot van zes verschillende bronzen opiumgewichtjes in de vorm van tempelleeuwen.
#735Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#599“Compositie”. Zeefdruk. Draagt een handtekening buiten de plaat: Calder.
#676Armstoel in eclectische stijl bekleed met roze fluweel. Begin XXste eeuw.
Fauteuil de style éclectique recouvert de velours rose. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120