#661
#22Andor KomivesPeriod: °1958
Een komfoor en een driedelig theestelletje van verzilverd metaal en Alpaca.
#457
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#762
#467
#12Taller Tinta
#301
Lot de métal argenté comprenant plats, candélabres, salières et poivriers, théière, bols, verseuses, saucière, plat conique, etc.No longer availableEstimate: € 100/160
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#207
#99Kamberov (?)
“Zicht op St. Petersburg. Olieverf op doek.
#352Peter
“Molen bij het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#587
Esprit des eaux en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe. Avec socle assorti fait main en bois exotique.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#107
Chien et lion couchés en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. l: 54 & 48 cmEstimate: € 40/60 -
#327
#480Mr. Mkumba
“Afrekening op de markt te Matola”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Règlement au marché de Matola”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 72 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#466
Een secretaire met opzet met zes laden en een uitschuifbaar blad.
#498
Een jade doosje in de vorm van een vrucht.
#679Gabbeh
#451
Een bronzen voorouderbeeldje op een houten sokkel. Edo, Benin.
Statuette d’ancêtre en bronze sur socle en bois. Edo, Bénin.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80