Similar lots by type
-
#398
Een bedpan en drie diverse koperen ketels.
Une chaufferette et trois bouilloires diverses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#7
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/180 -
#353
Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
Une paire de chenets en fonte et laiton.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#367
Een antieke roodkoperen apothekerssiroopmaker.
Un ancien fabricant de sirop de pharmacie en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35/45 -
#442
Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas
Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 200/240 -
#98
Twee opmerkelijke dekselpotten van messing en geblazen glas.
Deux remarquables pots couverts en laiton et verre soufflé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#751
Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.
Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 180/240 -
#495
Een rechthoekige doos van koper met panelen in églomisé geschilderde guirlandemotieven. Oosters werk. Binnenbekleding in zwart fluweel.
Boîte rectangulaire en cuivre à panneaux en églomisé à décor de guirlandes. Travail oriental. Intérieur recouvert de velours noir.No longer availableDim. 13,5 x 26 x 21 cmEstimate: € 200/220 -
#221
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#213
“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650/700 -
#500
Metalen walvis op standaard.
Une balaine en métal sur base en fer.No longer availableDim. 85 x 135 cmEstimate: € 240/260 -
#465
Een poëzie boekje van fluweel met spreuken en tekeningen vanaf 1907.
Un livret de poésie en velours avec des sorts et des dessins de 1907.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#786
Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.No longer availableDim. 80 x 60 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#5
Twee 18 karaats geel gouden trouwringen en een cachetring met initialen.
Deux alliances en or jaune 18 ct et une bague à cachet aux initiales.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 240/300 -
#298
Een gegoten Korintische kapiteel.
Une capitale corinthienne en fonte.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#74
Een gebeeldhouwde spiegel, bovenaan versierd met een siervaas met bloemen en lauriertakken.
Un miroir sculpté, décoré au sommet d'un vase ornemental de fleurs et de branches de laurier.No longer availableDim. 105 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#345
Drie zakhorloges: één zilveren (935‰) sleutelhorloge, één Rosskopf en een Victoire horloge met gedreven decor met het Vrijheidsbeeld. Alle in werkende staat.
Trois montres de poche: une montre à clé en argent (935 ‰), une Rosskopf et une montre Victoire à décor animé avec la Statue de la Liberté. Le tout en état de marche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#629
Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100/150 -
#433Capodimonte
“Spelende kinderen”. Twee groepjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van Luigi Benacchio. Gemerkt.
Enfants jouant . Deux groupes de porcelaine multicolore, conçus par Luigi Benacchio. Marqué.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#598
Gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 300/320 -
#199
“Herbergscène met pijprokers”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700.
Scène d'auberge avec fumeurs de pipe . Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 700/900