#147
Een staande figuur uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
Une figure debout du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 150 / 200 -
#97
#41
Een paar Franse aardewerken pique-fleurs. Gebruiksschade. XVIIIde eeuw.
Une paire de pique-fleurs en faïence française. Usure endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 75 / 90 -
#259Valentijn De WaelePeriod: 1918-
“Hoeve aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme sur le lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 82 cmEstimate: € 60 / 100 -
#301
Twee gedraaide en zwartgelakte houten hoedenstaanders.
Deux porte-chapeaux en bois tourné et laqué noir.No longer availableDim. h: 34 & 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286
Un grand vase à col en porcelaine de Chine à décor de personnages d'après l'exemple cantonais.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 100 / 150 -
#127
Een houten schouwpendule met gedraaide stijlen.
#561
“Groosknupchen”. Gemengde tehniek op papier in de geest van Brood.
#677
#489
“Vrouwen in een tuin”. & “Ekster op bloeiende tak”. Twee Japanse schilderijen op zijde. Beide gesigneerd.
Femmes dans un jardin. Et Pie sur une branche fleurie. Deux peintures japonaises sur soie. Les deux signées.No longer availableDim. 25,5 x 31,5 & 20,5 x 27,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#242Verstappen
“Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 45 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#79
“Bootjes aan de kade”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘WB’
Bateaux à quai. Huile sur panneau. Monogrammé 'WB'No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60 / 80