Similar lots by type
-
#6Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100 -
#441Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XVI.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 50 -
#377Een lot koper, bestaande uit een bugel, een vierdelig haardstel, twee pepermolens, een schuimspaan, een beddenpan, enz.
Un lot de cuivre, comprenant un bugle, une garniture de cheminée en quatre pièces, deux moulins à poivre, une écumoire, une panne de lit, etc...No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#721Een paar eieren van cloisonné op koper, versierd met een bloemendecor.
Une paire d’oeufs en cloisonné sur cuivre, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#707Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.
Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.No longer availableDim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#376Een messingen luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en laiton à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Een tabaksdoos van messing en koper met een gegraveerd decor. Omstreeks 1800.
Une boîte à tabac en laiton et cuivre au décor gravé. +- 1800.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#471Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
Une paire de lanternes de procession en cuivre rouge et jaune sur des bâtons torsadés.No longer availableDim. l: 258 cmEstimate: € 200 / 240 -
#487Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
Deux chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#366Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#468Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#414Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.No longer availableDim. h : 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#38Drie grote messingen kranen en een tapkraan.
Trois grands robinets et un robinet de puisage en laiton.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#23Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
Une paire de candélabres anglais en laiton. +- 1800.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220 -
#467Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
Une lampe de bureau du XIXème siècle en cuivre. Lampe à pétrol.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#100Een 18 karaats geel gouden geweven schakelarmband met hanger bezet met 10 gulden van 900 ‰ goud. Koning Willem III. 1876.
Un bracelet en or jaune 18 ct, mailles tissées, pendentif sertie de pièces de florins 900 ‰ or. Roi Willem III. 1876.No longer availableDim. 65.38 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#600Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#48Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté. Le tout sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#550Nederlandse Staatsiejacht XVIIIde eeuw. Maquette.
Yacht Royal Pays Bas XVIIIème siècle. Une maquette.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een rond tafeltje met een wit marmeren blad op een witgepatineerde gietijzeren voet.
Une petite table ronde à tablette en marbre blanc et un pied en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#3Royal Doulton“Town crier”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Town crier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#306Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
Une série de six chaises style Louis Philippe, revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#65Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de trèfle à quatre feuilles et un brillant.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 150 / 200 -
#635Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een kruisje van koraal met 18 karaats geel gouden tussenstukjes en slot.
Une croix en corail et entre-pièces et fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 50 / 100 -
#201Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
Un accordéon Accordiola Swingmaster et Cassotto. Avec coffre d’origine.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 1500 / 2500 -
#26Een mahoniehouten meubeltje met gedraaide poten met vernauwingen, twee laden en een los blad.
Un petit meuble en acajou, les pieds tournés aux étranglements , deux tiroirs et une tablette détachée.No longer availableDim. 83 x 54 x 46 cmEstimate: € 40 / 60

