Similar lots by type
-
#153
Een zilveren miskelk met binnen vermeil.
Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.No longer availableDim. 406,27 gEstimate: € 40/60 -
#129
“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.
“Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.No longer availableDim. +/- 713 gEstimate: € 320/380 -
#159Tane
Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.
Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.No longer availableDim. +/- 2438 gEstimate: € 1000/1200 -
#99
Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.
Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.No longer availableDim. 1275,17 gEstimate: € 550/650 -
#219
Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.
Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.No longer availableDim. +/- 530 gEstimate: € 220/280 -
#199
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 9876 gEstimate: € 4500/5500 -
#209
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 10092 gEstimate: € 4500/5500 -
#229Tiffany & Co.
Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.
Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.No longer availableDim. 64, 48 gEstimate: € 50/80 -
#139
Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.
Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.No longer availableDim. +/- 1285 gEstimate: € 550/600 -
#338Delheid
Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.
Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#251Mappin & Webb
Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.
Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#117
Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.
Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#239
Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.
Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.No longer availableDim. +/- 605 g BrutoEstimate: € 250/300 -
#661
Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.
Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#191
Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.
Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 300/400 -
#93
Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.
Sac de soir à monture en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#10
Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120/150 -
#427Longwy
Een penseelkoker van meerkleurig aardewerk met een floraal decor op blauwe fond. Gemerkt.
Etui à pinceaux en faïence polychrome au décor de fleurs sur fond bleu. Avec marque.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 50/60 -
#716
Mahoniehouten bed, tijdperk Louis-Philippe.
Lit en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#751
Een spiegel van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl.
Miroir en bois et plâtre doré de style Louis XIV.No longer availableDim. 102 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#73
Een apothekersweegschaal in houten vitrine.
Balance de pharmacie dans sa vitrine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 70/100 -
#679
“Windmolen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#89Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#605Rosskopf & Co Patent
Twee zakhorloges remontoirs dubbele kast genummerd en gedateerd.
Deux remontoirs à double boîtier numérotés et datés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#378
Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV motief. We voegen er een zilveren vork en lepel aan toe.
Couvert en métal argenté aux motifs Louis XV. Nous ajoutons une fourchette et une cuillère en argent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#522
“Straatzicht met personages”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1955.
“Scène de rue animé”. Aquarelle sur papier. Signée illisiblement et datée 1955.No longer availableDim. 44 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#167Robert Van de Velde
“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120/180 -
#733Rabau
Een lot van drie oefenfloretten.
Lot de trois épées d’exercice.No longer availableEstimate: € 60/70