Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van blikken treinen uit het midden van de vorige eeuw met een stukje spoor, Locomotief en tender en 2 extra wagons van JEP, France, 3 open wagons van Marklin en 1 Shell tankwagon van Hornby-Meccano. alles spoor O. Bijgevoegd een recent blikken vliegtuig.

Een lot van blikken treinen uit het midden van de vorige eeuw met een stukje spoor, Locomotief en tender en 2 extra wagons van JEP, France, 3 open wagons van Marklin en 1 Shell tankwagon van Hornby-Meccano. alles spoor O. Bijgevoegd een recent blikken vliegtuig.

A lot of tin trains from the mid-20th century with a piece of track, locomotive and tender, and 2 additional wagons from JEP, France, 3 open wagons from Marklin, and 1 Shell tank wagon from Hornby-Meccano. All in gauge O. Attached is a recent tin airplane.
SKU: 2609230691.
Categories: ijzer, Speelgoed, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #691
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    Een rechthoekige hanglantaarn met zwart metalen frame en glazen wanden. Met gesculpteerde rozen ornamenten, glazen kristallen en 3 lichtpunten.

    A rectangular hanging lantern with black metal frame and glass walls. With sculpted rose ornaments, glass crystals and 3 light points.
    No longer available
    Dim. 70 x 37 x 37cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #399
    Bogaert

    “Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.

    "Boszicht met bospas" translates to "Forest view with forest path". It is a painting done in oil on canvas and is signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #162
    Willem Dolphyn

    ‘Stilleven met tegel en kwarteleieren’, olieverf op paneel, getekend Willem Dolphyn en gedateerd 72.

    'Still life with tile and quail eggs', oil on panel, signed Willem Dolphyn and dated 72.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 33 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750

Other lots in this auction

  • #585

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #270

    Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.

    A pearl necklace with a yellow gold clasp 18ct.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #131

    ‘Klokke Roeland’, een schaalmodel naar de legendarische Gentse klok in een houten houder, gedateerd 1948.

    'Klokke Roeland', a scale model after the legendary Ghent clock in a wooden holder, dated 1948.
    No longer available
    Dim. 27 x 42 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #464
    Félix Labisse
    Period: 1905-1982

    “Figurine”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/175.

    "Figurine". A lithograph on paper, signed and numbered 89/175 at the bottom outside the image.
    No longer available
    Dim. 69 x 46cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #81

    Een albasten Empire pendule met vergulde wijzerplaat en slinger. Er zijn meerdere beschadigingen aan het albast alsook de losse bovenplaat is meermaals gelijmd. XIXde eeuw.

    An alabaster Empire clock with a gilded dial and pendulum. There are multiple damages to the alabaster and the detachable top plate has been glued several times. 19th century.
    No longer available
    Dim. 49 x 25 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #681

    Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.

    A glass paste vase in two shades of blue.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #153

    Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.

    A pair of veined marble cassolettes with detachable lids adorned with gilded bronze fittings and lion's head motifs.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #601

    Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.

    A pair of gold-colored patinated hanging lanterns with 6 corners.
    No longer available
    Dim. 62cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #612
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    “De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.

    "The Bees and the Ants." An etching. Signed and dated 1931, and numbered 7/31.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 90
  • #418
    Imari

    Een Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.

    A Japanese porcelain lidded vase with red, blue, and gold decoration.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #318
    Val Saint Lambert

    Een lot van 3 persglazen voorwerpen uit de jaren 30 van de vorige eeuw, coupe ‘Noémie van Val Saint Lambert, een uraniumglas bonbonniere met een vogeltje op het deksel en een rookglazen vaasje.

    A lot of 3 Art Deco glass objects from the 1930s, including a coupe 'Noémie' by Val Saint Lambert, a uranium glass bonbonniere with a bird on the lid, and a smoked glass vase.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #660

    Een lot van vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.

    A lot of five silver tokens from the 19th and 20th centuries by Lambert de Vleeze, Charles Wiener, and others.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More