#402
#118
Een lot van drie handtassen, waarbij twee vintage modellen en één van Nobody.
#305
Een lange parelhalssnoer met verschillende kleuren.
#143Delvaux
Een lederen handtas, model ‘le poirier’. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir, modèle ‘le poirier’. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 250 / 300
#244
”Coucher de soleil”. Huile sur panneau. Signé: K. Jongelink.No longer availableDim. 56 x 71 cmEstimate: € 200 / 220 -
#417
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.
#714
#407Val St. Lambert
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.
#38
Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.
#57
Een bronzen haardscherm in Lodewijk XV-stijl.
Un pare-feu en bronze, style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 72 cmEstimate: € 80 / 20 -
#527Swarovski
#180
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#301
Tafelklok van mahoniehout.
Une horloge de table en acajou.No longer availableDim. H. 33,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#731
#554
Een Chinees porseleinen wanddecoratie met een blauw op wit landschapsdecor.
#323Lodewijk Van Boeckel
Un crucifix en fonte au décor de roses et une branche de rosier détachée. Signés.No longer availableDim. h: 45 & 31 cmEstimate: € 80 / 120