Similar lots by type
-
#221
Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#21
Een zeshoekig vaasje van meerkleurig aardewerk met een vlakkenmotief. Onderaan gemerkt en het decor gesigneerd ‘Dubois’.
Un petit vase hexagonal en faïence polychrome au motif de surfaces. Marque sous la base et le décor signé ‘Dubois’.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#557
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#28
Een balustervormige lampenvoet van kobaltblauw geglazuurd aardewerk met vergulde versieringen. Engels werk.
Un pied de lampe en faïence bleu cobalt à glaçure et décorations dorées. Travail anglais.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#93
“Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.
”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#490
Een lot meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een lampetkan, twee terrines op onderschotel, een dekselvaas, een jardinière en een olielamp.
Un lot de faïence de Rouen, comprenant une verseuse, deux terrines avec sous-plats, un vase à couvercle, une jardinière et une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#481
Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à col et un vase balustre en faïence de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 51 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#427
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#728
Drie verschillende geisha’s van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleinste hoofd gerestaureerd.
Trois geishas différentes en faïence Satsuma.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#343
Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen.
Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#308
Een Art - Decovaas met paradijsvogel en bloesemtakken. Gesigneerd A. Dubois.
Un vase Art Déco, décor de branches en floraison et d’oiseaux paradis. Signé: A. Dubois.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 45/55 -
#8
Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.
Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#668
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#405
Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#731
Een diep bord van Chinees crackleware.
Une assiette creuse en porcelaine ‘crackleware’ chinoise.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#698
Twee Chinese vazen met meerkleurige decors van personages, waarbij één van porselein en één van Nanking-aardewerk.
Deux vases de Chine aux décors de personnages polychromes, dont un vase en porcelaine et l’autre vase en faïence Nankin.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#400
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#411
Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .
Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 32/40 -
#121
Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.
Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140 -
#81
Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 90/110 -
#402
Een paar zittende Staffordshire honden.
Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#493
Vaas van Chinees porselein met decor van personages en een tekst.
Un vase en porcelaine de Chine, décor de personnages et texte.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50/80 -
#559
“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160/180 -
#467
Tamtam van gebeeldhouwd hout. Tchokwé, DRC.
Un tam-tam en bois sculpté. Tchokwé, Congo.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50/60 -
#69Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#51
Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#279Freddie Blommaert
“Provençaals landschap.” Gouache op board. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1982.
”Paysage provençal”. Gouache sur carton. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#27
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#778
Twee paar glazen vazen, versierd met een tinnen decor van bloemen en druiven.
Deux paires de vases en verre, décor en étain de fleurs et raisins.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#188
Een groepje met een paar XVIIIe eeuwse lindenhouten engeltjes met resten van polychromie.
Un groupe aux anges en tilleul , XVIIIème siècle, restes de polychromie.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 440/480 -
#392
Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280