Similar lots by type
-
#718
Een lot XVIIIe eeuwse boeken:- “Homélies sur les évangiles”. Vier delen.- “Histoire de Chevaliers de Malte”. In vijf delen. Uitgegeven te Amsterdam.
Un lot de livres du XVIIIème siècle:- “Homélies sur les évangiles” .En quatre parties. .- “Histoire de Chevaliers de Malte”. En cinq parties. Ed. à Rotterdam.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#430
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Antwerpen, 1987.
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Anvers, 1987No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 22 / 26 -
#421
“Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlijn, 2016.
“Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlin, 2016.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#438
“De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.
“De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.No longer availableEstimate: € 24 / 30 -
#417
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#397
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#408
Twee boeken:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Antwerpen, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Parijs, 1981.
Deux livres:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Anvers, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Paris, 1981.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#387
‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.
”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#411
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Uitgegeven door het Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Edité par ‘het Museum voor Religieuze Kunst Anvers, 1993’.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#423
“Historique du Theatre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914.
“Historique du Théâtre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914No longer availableEstimate: € 32 / 36
Other lots in this auction
-
#794
Een eikenhouten nest of tables met getorste pootjes.
Une série de tables gigognes aux pieds torsadés.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#757
Een lot van drie borden van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel en met een decor van een vogel en bloemen. We voegen er een bord met een decor van personages aan toe.
Un lot de trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux ailes côtelées et aux décors de fleurs et d’oiseau. Nous ajoutons une assiette au décor de personnages.No longer availableDim. Ø: 22 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#777
Een lot van drie achthoekige en een ronde schotel van meerkleurig Aziatisch porselein met decors van tuinen.
Un lot de trois plats octogonaux et un plat rond en porcelaine asiatique aux décors de jardins.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348
Een kruisbeeld in barokke stijl en twee kerkkandelaars in renaissancestijl van messing.
Un crucifix style baroque et deux candélabres d’église style Renaissance en laiton.No longer availableDim. h: 91 & 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448
Musicerende Bodhisatva van verguld brons. Thailand.
Un Bodhissatva musical en bronze doré. Thailande.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#147
Een porseleinen milieu-de-table met opengewerkte randen en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt van Meissen.
Un milieu de table en porcelaine avec rebords ajourés et décor fleuri polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#723Arita
Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine au décor fleuri. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel met een decor van een vaas met pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à l’aile côtelée au décor d’un vase et pivoines.No longer availableDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#287
Buffel van gepatineerd brons. Chinees werk.
Un buffle en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. H. 13 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#413
Een lot van vier kommetjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele schilfers en een haarscheur.
Un lot de quatre petit bols en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques éclats et un cheveu.No longer availableDim. Ø: 13 - 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#518
Een draak van gesculpteerd Chinees ivoor.
Un dragon en ivoire de Chine sculptée.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#175
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee saffiercabochons van ± 1,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et deux saphirs cabochon de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 250 / 350