#57Pierre CardinEen handtas van zwart en rood leder.
Sac à main en cuir rouge et noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#458Een oude houten hoedendoos met lederen riemen.
#396Een mantel van bruin imitatiebont.
Manteau brun en fourrure d’imitation.No longer availableEstimate: € “à(à
#219A. Poot“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en een centrale Ceylon saffier van ± 1,87 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’un saphir de Ceylan central de ± 1,87 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#157Een Lodewijk XVI-pendule van verguld brons, albast en porselein in de geest van Sèvres. Bekroond met een staande dame met een portret van Henry V in de hand op een zuil en een spelend kind met hond. Klokwerk ontbreekt. We voegen er twee gelijkaardige kandelaars, gemonteerd als lamp, aan toe.
Pendule de style Louis XVI en bronze doré, albâtre et porcelaine dans l’esprit de Sèvres. Surmontée d’une femme debout, tenant un portrait d’Henri V sur une colonne, et d’un enfant jouant avec son chien. Mouvement manque. Nous ajoutons deux candélabres semblables montés en lampe.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#537“Jurojin, met zijn staf en vergezeld van een kraanvogel”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel.
“Jurojin avec sa crosse et accompagné d’une grue”. Netsuké en ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277Een lot van zes kleine hoornvaasjes van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor. Omstreeks 1900.
#533Vaas van celadonkleurig porselein, versierd met een tuin. Chinees porselein, XIXde eeuw. Restauratie aan bovenrand.
Vase en porcelaine céladon décoré d’un jardin. Chine, XIXe siècle. Restaurant au bord supérieur.No longer availableEstimate: € 100 / 120