Similar lots by type
-
#458
Een oude houten hoedendoos met lederen riemen.
Boîte à chapeau en bois aux sangles en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#396
Een mantel van bruin imitatiebont.
Manteau brun en fourrure d’imitation.No longer availableEstimate: € “à(à -
#57Pierre Cardin
Een handtas van zwart en rood leder.
Sac à main en cuir rouge et noir.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#591
Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.
Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Chine, début du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 800/1000 -
#259
“Zicht op de markt in Middelburg”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening en een monogram: A. Ost.
“Vue du marché de Middelburg”. Pastel sur papier. Porte une signature et un monogramme: A. Ost.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 12°0/200 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#329
Lot bestaande uit: een map “De Belgische provincies” door Ph. Dumont en J.A. Baltus. Uitgave De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, map met 6 reproducties van bekende Japanse prenten, o.m. Hokusai’s “Golf”. 8 kunstreproducties op groot formaat. Uitgegeven door Kunstkreis Luzern. En een lot varia met foto’s, drukproeven enz.
Lot comprenant une portefeuille “Les Provinces Belges” par Ph. Dumont et J.A. Baltus. Ed. De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, farde à 6 reproductions de gravure sur bois connues dont e.a. La Vague de Hokusai. 8 reproductions d’art de grande taille, éditées par Kunstkreis Luzern. Et un lot varié de photos, de bons à tirer etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#576
Een niervormig bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met één lade en een galerijtje.
Table rognon de style Louis XVI en bois de placage avec un tiroir et une galerie.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#204Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928
Een kleine damesbuste van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel. Met gieterijstempel.
Petit buste de dame en bronze à patine foncée sur socle en marbre. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 280/320 -
#596
Een vitrinekast van gefineerd hout met aan weerskanten een paneeldeur.
Vitrine en bois de placage. Vitres centrales flanquées de deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#483
Een zadeltas, twee kussens en een halsversiering van wol. Oosters werk.
Une sacoche, deux coussins et une décoration de cou en laine. Travail oriental.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#108
“Madonna met kind”. Een beeld van gepolychromeerd hout. Begin XXe eeuw.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#699Roger Boutens
“Toscana: Addio I”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Toscana: Addio I”. Huile sur panneau. Signé et daté 1997.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#139
“Man met kruik”. Olieverf doek. Omstreeks 1800.
“Homme à la cruche”. Huile sur toile. Vers 1800.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 180/220 -
#555
Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding en fantasiestenen.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse entourée de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 15,30 gEstimate: € 300/400