Similar lots by type
-
#798Limoges
Een mokkaserviesje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
Service à moka en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#799
Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije
Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#158
Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/70 -
#628
Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#772
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50/70 -
#598
Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600/2800 -
#627
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#689
Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 70/80 -
#637
Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase en porcelaine Canton récent.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#243
Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.
Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/280 -
#769
Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#516
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#588
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#636
Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150/200 -
#791
Een servies van meerkleurig en verguld porselein met decors van personages in landschappen, bestaande uit negen grote borden, vier kleine borden, een grote ronde en een grote ovale schotel. Onderaan gemerkt ‘CVM’.
Un service en porcelaine polychrome et dorure, décors de personnages dans des paysages, comprenant neuf assiettes, quatre petites assiettes, un grand plat rond et un grand plat oval. Marque sous la base: CVM.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#562
Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#161Vincennes, France
Een paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#649
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/100 -
#739Vincennes, France
twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#233Manufacture Imperiale de Sèvres
Een porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 600/800 -
#631
Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/140 -
#599
Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800/2000 -
#25
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#177
Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.
Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240/400
Other lots in this auction
-
#755
Een rechthoekig en drie ronde bordjes van Imariporselein. Enkele kleine schilfers, één volledig gerestaureerd.
Quatre assiettes en porcelaine Imari, dont une assiette rectangulaire et trois assiettes rondes. Quelques éclats. Une assiette complètement restaurée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#632
Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir majordome avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 220/240 -
#492Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.
”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#291
Een paar pique-fleurs van polychroom porselein. Onderaan gemerkt Carl Thieme, Türingen. Eén haarscheur.
Un pique-fleurs en porcelaine polychrome. Marque sous la base : Carl Thieme, Türingen. Un cheveu.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100/150 -
#128
“Danseres”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Chiparus.
”Danseuse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zuidzeeparel van 11,60 mm.
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une perle du Pacifique de 11,60 mm.No longer availableDim. 24,05 gEstimate: € 1000/1200 -
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956
“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Petit canal”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 25/35 -
#170
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,20 ct. princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier en robijn baguettes en cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,20 ct, de diamants princesses ayant un poids total de ± 0,30 ct , un saphir et rubis baguettes et cabochons ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 10,14 gEstimate: € 400/500 -
#639
Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.
Une reproduction d’une ancienne carte d’Anvers, les rades d’Anvers.No longer availableDim. 36 x 190 cmEstimate: € 80/120 -
#539
“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#643
Zeldzame netsuké annex snuffbottle in de vorm van een kalebas met een bijl. Japan, XIXde eeuw.
Un netsuke rare et flacon en forme de gourde et une axe. Japon, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 80/120 -
#567
“Man met hamer”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et son marteau”. Okimono en ivoire sculptée et détails dorés. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 300/360