Other lots in this auction
-
#54H. Arren
“Moeder en Kind naar Roberto Ferruzzi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mère et enfant d'après Roberto Ferruzzi. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#230
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or rose 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 1250/1350 -
#98
“Edelhert”. Een bronzen beeld.
Cerf élaphe. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#560
“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Marine. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#565
Drie verschillende vazen van rookbruin glas. Val Saint Lambert?
Trois vases différents en verre brun fumé. Val Saint Lambert?No longer availableDim. h: 25 & 26 cmEstimate: € 30/45 -
#265
Een halssnoer van lapis lazuli met zilveren slot.
Collier en lapis-lazuli à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#222Fr. Luyckx
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#571
Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).
Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 3/35 -
#244Martin Monnickendam
“Jongen met hondje in de stal”. & “Jongen met konijnen”. Twee olieverfschilderijen op doek. Toegeschreven aan, dragen handtekening.
Garçon avec chien dans l'écurie. & Garçon avec lapins. Deux peintures à l'huile sur toile. Attribuées à, portent une signature.No longer availableDim. 47 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#172
“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#363
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleruig en verguld famille-rosedecor. Gemonteerd als lampvoet.
Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore et doré famille rose. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 37 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#257
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100