Other lots in this auction
-
#370Val Saint Lambert
Een bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.
Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#410Erik DejonckheerePeriod: °1948
“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750/950 -
#167
“Moeder Gods Pokrov”. Een Russisch messingen reisicoontje met blauw email in de achtergrond. XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu Pokrov. Icône de voyage messinienne russe avec émail bleu en arrière-plan. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 16,5 x 9,5 cmEstimate: € 150/200 -
#265
Een halssnoer van lapis lazuli met zilveren slot.
Collier en lapis-lazuli à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#583
Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.No longer availableDim. h: 12,5 - 54 cmEstimate: € 45/55 -
#534Sylvie Alberghs
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75/100 -
#217
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig Delfts schouwstelletje, een Delfts klokje en een ronde kom met bloemendecor.
Un lot de faïences bleues et blanches, composé d'une cheminée de Delft en trois pièces, d'une horloge de Delft et d'une coupe ronde à décor floral.No longer availableDim. h: 7 - 31 cmEstimate: € 30/50 -
#455
Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#430
Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180/220 -
#216
Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80/120 -
#428
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#369Paul Rebeyrolle
“Le loup”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Le loup. Une lithographie. Planche signée.No longer availableDim. 58x70cmEstimate: € 50/80