Other lots in this auction
-
#30Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 180 / 250 -
#122Willem HeytmanPeriod: °1950“Poldergezicht met boer en paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du polder avec fermier et chevaux". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#684Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.
Service à moka en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore. Marqué en bas. Complet pour six personnes.No longer availableDim. h: 20 cm - 1 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le réveil". Statue en bronze patiné sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#429“Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.
"Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 16 cmEstimate: € 300 / 500 -
#38“Engeltje met hoorn”. Een klein bronzen beeldje op sokkel van rood marmer.
"Ange avec corne". Une petite statue en bronze sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal, versierd met vogeltjes als dekselknoppen. Eén met deuk.
Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté, décoré d'oiseaux en guise de boutons de couvercle. Une avec bosse.No longer availableDim. 13 cm - 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Een regulateur in houten kast, versierd met een hoofdje in het opzet. Met slinger en gewichten.
Un régulateur dans un coffret en bois, décoré d'une tête dans le dessus. Avec pendule et poids.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 60 / 100 -
#383Een fijn uitgewerkte ceintuur en gesp van verzilverd koper. Bali, Indonesië.
Une ceinture et une boucle finement élaborées en cuivre plaqué argent. Bali, Indonésie.No longer availableDim. l: 69 cm 10 cm (gesp)Estimate: € 40 / 50 -
#682Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#596Een reeks van vier eikenhouten stoelen en twee armstoelen in Renaissancestijl met getorste poten.
Ensemble de quatre chaises en chêne et de deux fauteuils de style Renaissance aux pieds torsadés.No longer availableDim. H:100-110cmEstimate: € 120 / 200 -
#386Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.
Un tapis de soie ouzbek noué à la main.No longer availableDim. 197 x 173 cmEstimate: € 100 / 150

