Similar lots by type
-
#689Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 53 cm; Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#677Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#585Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.
Panthère couché en faïence craquelée blanche. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#643Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#660Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25 / 30 -
#241Boch Studio d’artTwee designkruiken van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘60.
Deux cruches design en faïence polychrome. Années ‘60.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#764Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#251Een art deco siervaas van meerkleurig Belgisch aardewerk.
Vase art déco en faïence polychrome belge.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#369Boch KeraluxEen vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cm; b: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#56Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
“Oursons”. Groupe en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#714Een lot van vier antropomorfe keukenpotten van deels meerkleurig aardewerk. Begin XXe eeuw.
Un lot de quatre pots de cuisine en forme de figures partiellement en faïence polychrome. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 55 / 60 -
#540“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#548“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
“Paire de faisans”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 39 / 35 -
#379Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.
Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#743StaffordshireTwee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Deux groupes en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 12 & 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#590Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.
Une perche en faïence polychrome. Travail français.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#307Mont St. Michel.Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#257Een bolle vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies en bloemen. Onderaan genummerd 1408.
Vase sphérique en faïence polychrome à décor de lys français et de fleurs en relief. Numéroté 1408 sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#655Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
Rhinocéros en faïence rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#747Een lot van vijf ingekaderde Delftse tegels met verschillende decors, waarbij vier in blauw en één in mauve. XIXe eeuw.
Un lot de cinq carreaux de Delft aux décors différents dont quatre en bleu et un en mauve. Encadrés. XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 13 & 9 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#561“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#281Hornu.Een handboog voor het schieten op de staande wip. Omstreeks 1940. Opgebouwd in zes latten. We voegen er een koker met pijlen aan toe.
Un arc de tir pour papegai debout. +- 1940. Construction en six lattes. Nous ajoutons un étui à flèches avec flèches.No longer availableDim. l: 200 cmEstimate: € 50 / 80 -
#363Een lot van negen XIXe eeuwse boeken met betrekking tot het recht en de maatschappij. Nederlands- en Franstalig.
Un lot de neuf livres du XIXième siècle en relation avec le droit de la société. En Néerlandais et Français.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#17Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.
Deux pieds de lampe en laiton, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#18Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#118Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Ingetogen vrouw”. Terra cotta gesigneerd.
”Femme réservée”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#465Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un bol en porcelaine chinoise polychrome à décor de personnages. Marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#403Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 15 / 20 -
#504“Zeilschepen in een havenmonding”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd.
”Voiliers dans l’embouchure du port”. Fusain et gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 60 / 100 -
#511Partij handschriften uit de XVIIde eeuw.
”Un lot d”écritures du XVIIième siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#239“Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.
”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#412“Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.
”Ethnic jewelry from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. the Pepin Press. Amsterdam, 2008.No longer availableEstimate: € 22 / 26

