#168Josué DuponPeriod: 1864-1935
“Johannes de Doper als kind”. Gepatineerd bronzen buste. Gesigneerd. Met losse aura.
“Jean le Baptiste, enfant”. Buste en bronze à patine claire. Signé. Avec aura détachable.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 300/350 -
#609
“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#333
Vase en faïence glaçurée, à décor de quatre lézards en haut-relief. Eclat de glaçure à la base.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 60/80 -
#580
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
#532
“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#572Wim Van RemortelPeriod: 1939
“Musica de la primavera”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en gedateerd 1995.
"Musica de la primavera". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1995.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#516
Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
#446
#31
“Jonge vrouw met bloemen”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Meissen merk met gekruiste zwaarden. Enige schade aan de jurk. XIXe eeuw.
"Jeune femme aux fleurs". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marque de Meissen aux épées croisées. Petit dégât à la robe. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#258
Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.
#329
“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Cathédrale d'Anvers. Une gravure. Signée et numérotée 84/100.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#349
Une horloge murale allemande dans un coffret en bois avec deux portraits au-dessus du cadran. Complet avec pendule et poids.No longer availableDim. 45 x 25 c;Estimate: € 40/50