Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie eieren en een grote en een kleine bol van meersoortig marmer.

Een lot van drie eieren en een grote en een kleine bol van meersoortig marmer.

Un lot de cinq oeufs en marbre polychrome dont un petit et un grand.
SKU: 3005170761.
Category: Marmer.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #761
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #594

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.

    Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #576

    Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.

    Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #213

    Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.

    Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #243

    “De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.

    “La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #247

    “De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.

    “La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #298
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #384

    Een paar boekensteunen van arduin, versierd met bronzen kraanvogels. Eén steun gerestaureerd. Omstreeks 1900.

    Une paire de serre-livres en pierre de taille, décorée de grues en bronze. Une grue a été restaurée. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #281

    Een paar kleine cassolettes van beige-rood marmer met messingen monturen en voet. Omstreeks 1900.

    Deux cassolettes en marbre beige et rouge avec pieds en laiton. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #181

    “Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.

    “Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #263

    Een meisjesbuste van groen en goudgepatineerd brons op een rood marmeren sokkel.

    Un buste féminin en bronze patiné vert et dorure sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.

    Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #728

    Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.

    Une garniture de cheminée en trois parties en marbre rouge et pierre de taille. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #446

    Een lot van tien worteldoeken van Kashmir.

    Un lot de dix pièces en cachemire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #237

    Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.

    Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #591

    Een ceremoniële Yoroi. Omstreeks 1960. In opbergkist.

    Yoroi de cérémonie. Vers 1960. Dans son coffre.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #166

    Een eikenhouten garderobe met een deur rechts en smaller vast paneel links. De deur bovenaan voorzien van glas in lood. Omstreeks 1900.

    Une garde-robe en chêne avec une porte avec vitrail à droite et un panneau fixe à gauche. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 46 x 31cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #725

    Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.

    Petite table ronde en bois de placage et marquetterie ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een lange Anatolische kelim met geometrische motieven.

    Long kilim d’Anatolie aux motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 307 x 135 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #90
    Tag Heuer Aquaracer

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #750

    Een mahoniehouten haardscherm met bovenaan een gesculpteerd reliëf van rozen. Het scherm versierd met naaldwerk en roterend.

    Un pare-feu en acajou avec un décor de roses en relief. Le centre est en tapisserie et tournant.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #502

    Een Indische tangka op zijde met een Rash Leelascène.

    Tangka Indien sur soie, scène Rash Leela.
    No longer available
    Dim. 39 x 107 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #23

    Twee kleine porseleinen art deco beeldjes van jonge baadsters die opschrikken voor een gigantische vlieg. Kleine manco’s.

    Deux statuettes art deco en porcelaine représentant deux nageuses et une mouche géante. Dégâts.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #789

    Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.

    Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #307

    Een lot van 25 medailles en spelden.

    Un lot de 25 médailles et épingles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More