Similar lots by type
-
#59Albert Geudens“Interieur”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 20 / 40 -
#294Roger Hebbelinck“Winterlandschap”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A. Naar een werk van V. De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A. D’après un oeuvre par Valérius De Saedeleer.No longer availableDim. 54 x 59,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#459“Paard met ruiter”. Een zeefdruk naar Dali.
“Chevalier”. Sérigraphie d’après Dali.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#722“Compositie”. Gemengde techniek. Toeschrijving op keerzijde: Vandenbranden.
“Composition”. Technique mixte. Attribuée au verso: Vandenbranden.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#419“Zicht op de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Genummerd 213/350.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre de Saverys. Numérotée 213/350.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#39Romain Malfliet“Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.
“Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.No longer availableDim. 36 x 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#169Armand Apol“La Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 51/250 en gedateerd 1930. Naar een werk van Jakob Smits.
“La Chapelle”. Eau-forte colorée. Signée et numérotée 51/250 hors planche et datée 1930. D’après un oeuvre de Jakob Smits.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#337Een lot grafische werken:- Elf lithografieën m.b.t. de Mechelse Ommegang. Gedrukt en ontworpen door Vervloet en de Burggraaf.- “L’ art contemporain 1905”. Tien etsen van R. Baseleer, Ch. Mertens en W. Vaes.- “Twee broeders”. Houtsnede door Buschmann gedrukt naar een ontwerp van E. Pellens.- Een lot Duitse theateraffiches. XIXde eeuw.- “Châsse de Sainte Ursule par Jean Memling”. Kunstboek. Ed. J. Buffa & Bogaert-Dumortier.
Lot de gravures:- 11 lithos concernant le Ommegang de Malines. Inventées et imprimées par Vervloet et de Burggraaf.- “L’art contemporain 1905”. Dix eaux-fortes par R. Baseleer, Ch. Mertens, W. Vaes.- “Twee broeders”. Gravure sur bois par Buschmann imprimée d’après un modèle par E. Pellens.- Un lot d’affiches de théâtre allemandes. XIXe siècle.- “Châsse de Sainte Ursule par Jean Memling”. Livre d’art. Ed. J. Buffa & Bogaert-Dumortier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#584Frans Masereel“Ere aan Verhaeren”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd en gedateerd buiten de plaat 1955.
“Ere aan Verhaeren”. Gravure sur bois. Signée hors planche et monogrammée et datée 1955 dans la planche.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#182“De geboorte van Christus”; “De aanbidding der wijzen” en “De kruisiging”. Drie XVIIe eeuwse gravures naar ontwerpen van Rubens. Resp. gegraveerd Lucas Vorsterman, Nicolaas Ryckemans en Bolswert.
“La Naisssance du Christ”. “L’adoration des Mages” et “La Crucifixion”. Trois gravures du XVIIe siècle d’après Rubens. Graveurs resp. Lucas Vorsterman, Nicolas Ryckemans et Bolswert.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#689“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#34Jef Van Grieken“Dooitijd II”. Ets. Gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.
“Dooitijd II”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/20 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#624Fred Bervoets“Personages”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 38/66.
“Personnages”. Litho sur papier. Signée et numérotée 38/66 hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#612Edgar Tytgat“La joie d’été”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 11/200.
“La joie d’été”. Litho. Signée et numérotée 11/200 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#152Period: 1896-1968Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#309“Fantastisch circus” en “De drie “G’s”. Een houtsnede en een ets. Onduidelijk gesigneerd.
“Cirque fantastique” et “Les trois grands G”. Gravure sur bois et eau-forte. Illisiblement signées.No longer availableDim. 38 x 28 en 29 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102Frans Van Immerseel“De aanbidding der wijzen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/200 buiten de plaat.
“L’adoration des mages”. Lithographie. Signée et numérotée 27/200 hors planche.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#688Etienne LecomtePeriod: °1931“China”. Een houtsnede. Gesigneerd en artist’s proof buiten de plaat.
“Chine”. Gravure sur bois. Signé et “artist’s proof” hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Twee gravures naar Rubens: “Boerenfeest” Een gravure uit 1762 van Hessard &” Heilige Moeder met kind” Een XVIIe eeuwse gravure van Galle.
Deux gravures d’après Rubens. “Fête de campagne”, gravure de 1762 par Hessard, et “Vierge à l’Enfant”, gravure du XVIIe siècle par Galle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#476“Landschap”. Gemengde techniek. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Technique mixte. Signée illisiblement.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#52Een lot grafiek, bestaande uit een romantisch koppel van A. Danse, een moeder met kind van Th. Verschaeren, een zicht op de Palingbrug van P. Verhaert, een winters zicht van De Vree en een straatzicht van Lauters.
Lot de gravures comprenant un couple romantique par A. Danse, une mère à l’enfant par Th. Verschaeren, une vue de la Palingbrug par P. Verhaert, une scène d’hiver par De Vree et une vue de rue par Lauters.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#232Armand Apol“Intérieur en Campine”. Ingekleurde ets. Naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 151/250.
“Intérieur en Campine”. Eau-forte en couleurs. D’après un oeuvre de Jakob Smits. Signée et numérotée 151/250 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#486Jean-Baptiste Valadié“Liggend naakt”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/150 buiten de plaat.
“Nu couché”. Lithographie. Signée et numérotée 24/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#19Twaalf oude gravures met betrekking tot Namen.
Douze gravures anciennes aux vues de Namur.No longer availableEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#696De CoeneEen barmeubel van gefineerd hout met twee paneeldeuren en een klapblad.
Meuble de bar en bois de placage ouvrant à deux portes pleines et un abattant.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151“Christus op de koude steen”. Een beeldje van polychroom hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Letsels en slijtage.
“Le Christ sur la pierre froide”. Statuette en bois polychrome. Début du XVIIIe siècle. Dégâts et usures.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 140 / 200 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een gele saffier van ± 0,93 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir jaune de ± 0,93 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#228AMCEen art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#347Victoria, Chzecho-SlovakiaEen tête-à-tête van wit en verguld porselein op een dienblad. Gemerkt. We voegen er een porseleinen olielamp, gemonteerd op elektriciteit aan toe.
Tête-à-tête en porcelaine blanche et dorée sur présentoir. Marque au verso. Nous ajoutons une lampe à huile en porcelaine monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#551,1Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200 / 250 -
#88Een lot aardewerk, bestaande uit vier diepe borden, twee platte borden en een schotel met een blauw ‘OId Willow’ - decor. We voegen er twee borden met historische afbeeldingen aan toe.
Lot de faïences comprenant quatre assiettes creuses, deux assiettes plates et un plat à décor “Old Willow”. Nous ajoutons deux assiettes aux représentations historiques.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#576Een niervormig bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met één lade en een galerijtje.
Table rognon de style Louis XVI en bois de placage avec un tiroir et une galerie.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#157Een Lodewijk XVI-pendule van verguld brons, albast en porselein in de geest van Sèvres. Bekroond met een staande dame met een portret van Henry V in de hand op een zuil en een spelend kind met hond. Klokwerk ontbreekt. We voegen er twee gelijkaardige kandelaars, gemonteerd als lamp, aan toe.
Pendule de style Louis XVI en bronze doré, albâtre et porcelaine dans l’esprit de Sèvres. Surmontée d’une femme debout, tenant un portrait d’Henri V sur une colonne, et d’un enfant jouant avec son chien. Mouvement manque. Nous ajoutons deux candélabres semblables montés en lampe.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#67Lladro“Charlie Chaplin als de zwerver”. Een beeldje meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Charlie Chaplin le petit vagabond”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Een vierdelige zilveren koffie- en theestel. Belgische keuren. 950 ‰. Periode 1831 - 1868. Kleine beschadiging.
Service à café et à thé quatre pièces en argent. Poinçons belges, 950‰. Période 1831-1868. Petites usures. 2767 g brut.No longer availableEstimate: € 2000 / 2400 -
#751Een Vietnamese vrouw van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Femme vietnamienne en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 90

