Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.

Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.

A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.
264
h: 19 - 26 cm
Estimate: 6080
Catalogue #264
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    "Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #208

    Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. H: 9-24 cm
  • #159

    Een bronzen beeldje van een paard, vroeg 20e eeuws, naar Tang dynastie.

    A bronze figurine of a horse, early 20th century, after the Tang dynasty.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #51

    Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.

    A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Two African wooden statues on a stone pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #6

    Een hout gesculptuurd beeld van een naakte dame. Onderaan achterzijde onleesbaar gesigneerd. Bevestigingspunten achterzijde. Herstelschade zichtbaar onderaan benen.

    A wood sculpted statue of a naked lady. Signed illegibly at the bottom of the back. Rear mounting points. Repair damage visible at the bottom of the legs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51
    Estimate: € 45 / 55
  • #52

    Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.

    A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44

    “Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.

    Madonna with child. A plaster statue. Feet broken off.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #187

    Twee uit kunststof gesculptuurde beeldjes van jongen en meisje op metalen voet. Naar Moreau.

    Two plastic sculpted figurines of a boy and girl on a metal base. To Moreau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #41

    Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.

    A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 19 cm - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    Doorkey True scale models

    Twee modelauto’s op schaal 1:43: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In originele (licht beschadigde) doosjes.

    Two 1:43 scale model cars: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In original (slightly damaged) boxes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #132
    Shuco

    Drie modelauto’s op schaal 1:43: - Opel Vectra - Opel Omega 2.5 TD Caravan - Opel Sintra In originele doosjes.

    Three model cars on a scale of 1:43: - Opel Vectra - Opel Omega 2.5 TD Caravan - Opel Sintra In original boxes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #278

    Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #295

    Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.

    A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    A bluestone inkstand. Without receptacles.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #115
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.

    pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 9,5 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #271

    Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.

    No longer available
    Online only
  • #106
    Lladro

    “De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.

    “The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #137
    Matchbox Dinky Collection

    Drie modelautootjes op schaal 1:43: - DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS - DY-21 1964 Mini Cooper ‘S’ - DY-22 1952 Citroën 15 CV In originele doosjes.

    Three 1:43 scale model cars: - DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS - DY-21 1964 Mini Cooper 'S' - DY-22 1952 Citroën 15 CV In original boxes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 70
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    An oak single bed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More