Similar lots by type
-
#533Een Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois. Igbo, Nigère.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 7à / 100 -
#498Een lot van vier dameshoofdjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Tweede helft van de XXste eeuw.
Un lot de quatre statues en ivoire africaine sculptée en forme de têtes de femmes. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#531Een voorouderbeeldje en een masker van gesculpteerd hout. Het eerste Congo, het tweede van de Dan, Ivoorkust.
Une statue ethnique en bois sculpté, Congo et un masque en bois sculpté, Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 & 26 cmEstimate: € 110 / 120 -
#668Twee verschillende beelden van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R.Congo.
Deux statues en bois sculptés. Mangbetu, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 37 & 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#728Een paar gesculpteerde figuren van ebbenhout. Ashanti, Ghana.
Deux statues en ébène sculpté. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#678Een kleine tamtam en rammelaar van gesculpteerd hout. D.R.Congo.
Un petit tam-tam et un hochet en bois sculpté. D.R. Congo.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.
Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 58 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een Afrikaans fetisjbeeld met nagels, touw en schelpen. Nkisi Nkond, D.R. Congo.
Une statue africaine fétiche avec ongles, corde et coquillages. Nkisi Nkond, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#378Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.
Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#232“Landschap met bomen en bloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage d’arbres et de fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#610Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#15Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,10 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie d’un brillants e ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#14Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze karaf en coupe, een groen vaasje en een vaasje op voet met een mauve decor van een vogel.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant une carafe et coupe en cristal incolore, un petit vase en cristal vert et un petit vase sur pied en mauve, décoré d’un oiseau.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#297Een balustervormige lampenvoet van wit aardewerk.
Un pied de lampe balustre en faïence blanche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 20 / 40 -
#738Twee paar appliques, waarbij één paar van verzilverd messing in Lodewijk XV-stijl.
Deux paires d’appliques, dont une paire en laiton style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#681MärklinEen lot van vijf wagons, spoortype HO. Modellen 4051, 4053, 4054, 4064 & 4188. Allen in originele doos.
Un lot de cinq wagons, rails de type HO. Modèles 4051, 4053, 4054, 4064 & 4188. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#192Jan SwertsPeriod: 1820 - 1879“Familiebezoek aan een jonge Karmelieterzuster”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan en op verso gesigneerd en gedateerd 1852.
“Visite de famille d’une jeune Carmélite”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche et signée et datée 1852 au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#58Een gelakt houten doosje met een meerkleurig decor van een goudvis.
Une boite en bois laquée avec un décor polychrome d’un poisson rouge.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#791Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#570Een commode van zwartgelakt hout met twee gebombeerde laden, verzilverd beslag en een blad van zwart marmer.
Une commode en bois noir laqué à deux tiroirs, monture en argent et tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 320 / 340

