Similar lots by type
-
#401
Twee pauwen van meerkleurig glaspasta van Murano.
Deux paons en pâte de verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#725
Een art deco glazen vaas met een versiering van vlakken en een verguld decor van een vrouwelijk naakt.
Vase art déco en verre décoré géométriquement et avec un nu doré.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#331
Een kommetje en een mandje van meerkleurig glas met een reliëfdecor van vegetatie.
Bol et corbeille en verre polychrome à décor en relief de végétation.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#407de Vianne
Een paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.
Paire de pieds de lampes en verre à décor de fleurs à l’eau forte. Signés. Abat-jour manquent et accident vers le haut.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#397
Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.
Vase en verre de Boom incolore à décoration dorée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#167
Een schaal van meerkleurig glaspasta, versierd met twee hoofden.
Coupe en pâte de verre polychrome décorée de deux têtes.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 160/200 -
#249
Een zwarte glazen vaas in Art Deco stijl.
Vase en verre noir de style Art Déco.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 35/45 -
#51
Een bokaal en een karaf van kleurloos glas met tinnen monturen. De eerste met een geslepen decor van een gems in het bos.
Un pot et une carafe en verre incolore aux montures en étain. Le premier à décor taillé d’un chamois dans un bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#277
“Jezus met de doornkroon”. Een reliëf van glas. Begin XXe eeuw. Gemonogrammeerd ‘AW. N (?).
“Jésus avec la couronne d’épines”. Relief en verre. Début du XXe siècle. Monogrammé AW.N (?).No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 35/50 -
#757
Een paardenhoofd van groen en kleurloos Muranoglas.
Tête de cheval en verre de Murano vert et incolore.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#98
Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
Petit plat en pâte de verre polychrome en forme de coquille.No longer availableEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#607
Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 400/440 -
#630
Een Braziliaanse sabel met schede.
Sabre brésilien et son fourreau.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 160/180 -
#388
Een schoorsteenklokje met houten kast en messingen werk. Begin XXste eeuw.
Petite pendule dans une gaine en bois et au mouvement en laiton. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#294
Kelim. Met geometrisch motief en brede boorden.
Kilim. A motif géométrique et larges bordures.No longer availableDim. 170 x 120 cmEstimate: € 80/120 -
#15
Drie verschillende 14 karaats geel gouden ringen bezet met een parel en half edelstenen.
Trois différentes bagues en or jaune 14 ct serties d’une perle et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 100/150 -
#565Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#311
Een handgeschilderd miniatuur meisjesportret op karton en in koperen kadertje in Lodewijk-XVI stijl. Gesigneerd.
“Portrait de jeune fille”. Miniature sur carton peinte à la main. Dans un petit cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#193Lucienne Camus
“Desir - Obscur”. Een bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
“Désir - Obscur”. Sculpture en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 300/500 -
#652
Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.
Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 60/80 -
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 275 x 176 cmEstimate: € 50/100 -
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875
“Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#523
Een paar platte vazen van Cantonporselein met klasscènes in het decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases aplatis en porcelaine de Canton décorés de scènes de classe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/100