Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie grote en drie kleine borden en een ovale onderzetter. Engels werk met Chinees geïnspireerd landschapsdecor. gemerkt.

Een lot van drie grote en drie kleine borden en een ovale onderzetter. Engels werk met Chinees geïnspireerd landschapsdecor. Gemerkt.

Un lot de trois grandes et trois petites assiettes et un sous-verre ovale. Travail anglais à décor de paysage d'inspiration chinoise. Marqué.
Dim. Ø:21-25cm
SKU: 2202220265.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #265
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #302

    Een goudgepatineerd smeedijzeren luchtertje met drie lichtpunten.

    Lustre en fer forgé patiné or à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #158
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #386

    Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.

    Un tapis de soie ouzbek noué à la main.
    No longer available
    Dim. 197 x 173 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #248

    “Missale Romanum”. In leder gebonden en met houten pupiter. 1923.

    Missel romain. Reliure en cuir et pupitre en bois. 1923.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #62

    Een lot los grafiek, bestaande uit een groot aantal etsen en gravures met betrekking tot Antwerpen en een map met een reeks zeeschepen naar Pieter Bruegel de Oude, uitgegeven door de Stad Antwerpen.

    Lot d’estampes en vrac, comprenant un lot de gravures et eaux fortes relatives à Anvers et une carte avec une série de navires de mer d'après Pieter Bruegel l'Ancien, publié par la Ville d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 40x32cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #566

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis de laine turque noué à la main.
    No longer available
    Dim. 285x188cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648
    Charolles

    Een meerkleurig aardewerken sierdoosje in de vorm van een neushoorn. Onderaan gemerkt.

    Boîte décorative en faïence multicolore en forme de rhinocéros. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H:16cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #255

    Een vijfdelig porseleinen koffie- en theestel met meerkleurig en verguld bloemendecor en kopjes en schoteltjes voor achttien personen.

    Service à café et à thé en porcelaine de cinq pièces à décor floral multicolore et doré et tasses et soucoupes pour dix-huit personnes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #333

    Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.

    Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #252
    Marthe De Spiegeleer
    Period: 1897 - 1991

    “Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    “Vierspan”. Een bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #419

    “Surrealistische compositie met personage.” Gemengde techniek op doek. Lichte beschadigingen. Draagt handtekening.

    "Composition surréaliste avec caractère." Technique mixte sur toile. Dégâts légers. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More