Other lots in this auction
-
#154
Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#231
Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
Trois statuettes en bronze, deux miniatures sur socle en bois et une plus grande statue de guerrier. Bénin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 35/45 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45 -
#153
Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
Lot de trois livres : - « Le miroir de la Belgique ». - "La Belgique illustrée". Versions groupées. - "L'art en Belgique". Versions groupées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#122
Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100/140 -
#277
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 80 cmEstimate: € 50/60 -
#149
Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.
Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 5,5 cmEstimate: € 25/35 -
#162
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#291
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 36/40 -
#55
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50