#592Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois de couleur aquarelle. Signée et numérotée 7/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#668
Lot de 15 anciens albums chromo : Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Complets et en bon état. Inclus est une boîte en plastique de Martougin, une boîte de Kwatta et une boîte en bakélite de Martougin.No longer availableEstimate: € 75/85 -
#70
Een 18 K geelgouden hanger, horoscoop waterman.
#94
#277Val Saint Lambert
Een coupe van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#354
Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.
#480
Twee verschillende 18 K witgouden trouwringen.
#114J. Lambert
#121
Een plaasteren wandreliëf in de vorm van een putto.
#16
Een paar smeedijzeren vuurmanden.
#110
#253
Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.No longer availableDim. 15 cm x 16 cm x 13 cmEstimate: € 80/100