Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.

Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.

Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.
Dim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cm
SKU: 2610210541.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #541
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #533
    Kashmir

    Een handgeknoopt kleedje van zijde.

    Une robe en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #558

    Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.

    Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.
    No longer available
    Dim. 167 x 98 & 177 x 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #696
    Turkman

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.

    Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 135 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #566

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 347 x 251 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #548

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 198 x 113 & 168 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 125
    Estimate: € 25 / 35
  • #616

    Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.

    Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.
    No longer available
    Dim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #646

    Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.

    Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 78 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486
    Kayseri

    Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.

    Un tapis turc noué à la main, soie sur soie.
    No longer available
    Dim. 173 x 109 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 245 x 340 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #568

    Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.

    Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 180 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #606

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 257 x 128 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #596

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 143 x 100 & 151 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #626

    Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.

    Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.
    No longer available
    Dim. 147 x 87 & 140 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 308 x 192 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #563

    Een Pakistaans wollen Morikarpet.

    Une carpette Mori en laine.
    No longer available
    Dim. 294 x 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676
    Hosinabadh

    Een handgeknoopt Perzische wollen loper.

    Un couloir persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 275 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506
    Indo-Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 256 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 400 x 203 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 359 x 251 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #636

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 156 x 98 & 70 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #442

    Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.

    Une fable persane, Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #247

    Een bronzen uiltje met donker patina naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    Une chouette en bronze à patine sombre d'après l'oeuvre de Milo. Avec marque de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #323

    Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Un bougeoir en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #85

    Een 18 K geelgouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,52 g
    Estimate: € 140 / 160
  • #693

    Een lot doosjes, bestaande uit een naaikistje met speldenkussen, een gesneden doosje met twee schuifdekseltjes en een antiek parfumkistje met messingen inlegwerk en spiegeltje in het deksel.

    Un lot de boîtes composé d'une boîte à couture avec pelote à épingles, d'une boîte sculptée avec deux couvercles coulissants et d'une boîte à parfum antique avec incrustation en laiton et miroir dans le couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #621

    “Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

    Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #436
    Nain

    Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 161 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #168

    Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.

    Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #487
    Etienne Le Compte
    Period: 1931 - 2010

    “PNG”. Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd. Pièce unique.

    PNG. Une œuvre d'art en bronze. Signé. Pièce unique.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #397

    “Soldatenspiel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 50 2/0.

    “Soldatenspiel”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. Numéro 50 2/0.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #405
    Ernest Claes

    “Ik en De Witte”. Eerste genummerde uitgave met opdracht. Ed. Standaard Boekhandel, Antwerpen 1960.

    Ik en De Witte. Première édition numérotée avec dédicace. Ed. Standaard Boekhandel, Anvers 1960.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #158

    Een terra cotta voorouderbeeld van het Dakakari volk. Noord-Oost Nigeria.

    Une statue d'ancêtre en terre cuite du peuple Dakakari. Nord-Est du Nigeria.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More