Similar lots by type
-
#523
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 308 x 192 cmEstimate: € 80/100 -
#528
Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 257 x 128 cmEstimate: € 60/80 -
#696Turkman
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.No longer availableDim. 135 x 72 cmEstimate: € 120/200 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 30/50 -
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#563
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80/120 -
#596
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 143 x 100 & 151 x 92 cmEstimate: € 40/60 -
#548
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 198 x 113 & 168 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#626
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40/60 -
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 126 cmEstimate: € 40/60 -
#616
Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.No longer availableDim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250/300 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#506Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 256 x 198 cmEstimate: € 100/150 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 180 x 45 cmEstimate: € 30/50 -
#486Kayseri
Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.
Un tapis turc noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 173 x 109 cmEstimate: € 200/300 -
#578
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 210 x 125Estimate: € 25/35 -
#538
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 400 x 203 cmEstimate: € 80/120 -
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50/80 -
#526Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 340 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#504Barbie
The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#313
Twee geodes en een fractie amethist.
Deux géodes et une fraction d'améthyste.No longer availableDim. l: 14 - 16 cmEstimate: € 25/30 -
#683
“De Antwerpse naties”. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.
Les nations d'Anvers. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#266
Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.
Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.No longer availableDim. h: 40 & 50 cm (z.k.)Estimate: € 40/60 -
#530Goebel, Germany
Vier engeltjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel als kaarsenhouders, waarbij één met muziekdoosje. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een verdelersplaquette van Goebel.
Quatre anges en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel comme bougeoirs, dont un avec boîte à musique. Marqué en bas. Attaché se trouve une plaque séparatrice Goebel.No longer availableDim. h: 10 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#408
Een paard van koper op marmeren voet.
Un cheval en cuivre sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#271
Een paar 800‰ zilveren zoutbakjes met glazen recipiënten. Oostenrijks- Hongaarse keuren. 1866 - 1922. Hongaarse importkeur.
Une paire de plats à sel en argent 800‰ avec récipients en verre. Poinçons austro-hongrois. 1866 - 1922. Poinçon d'importation hongrois.No longer availableDim. 53,40 g zonder glasEstimate: € 35/45 -
#89M. Costers
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#570Goebel, Germany
“Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.
Knecht Ruprecht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°473. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#505Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 111/I. Onderaan gemerkt.
L'harmonie au bord de la route . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N°111/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/90 -
#259Valentijn De WaelePeriod: 1918-
“Hoeve aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme sur le lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 82 cmEstimate: € 60/100