Similar lots by type
-
#143Delvaux
Een lederen handtas, model ‘le poirier’. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir, modèle ‘le poirier’. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#402
Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.
Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#767
Een lot van dertien hoeden spelden, verschillende ontwerpen. 20ste eeuw.
Un lot d’épingles à chapeaux, différents modèles. XXème siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#305
Een lange parelhalssnoer met verschillende kleuren.
Un collier long à perles de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 140/200
Other lots in this auction
-
#664
Een balustervaas van rood en kleurloos glas.
Un vase balustre en verre incolore et rouge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#625
“Man met zak en waaier”. En netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Homme avec un sac et un éventail”. Un netsuke en ivoire sculptée et partiellement polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#489
“Kanaallandschap met aak”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Hessel de Boer.
”Vue sur le canal et péniche”. Huile sur toile. Porte la signature: Hessel de Boer.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#363Wedgwood
Twee ovale diepe schoteltjes met vlechtwerkdecor op de vleugel. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Deux plats ovales profonds aux décors tressés sur l’aile. marque sous la base. XVIIIème siècle.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 40/60 -
#310
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâtsNo longer availableEstimate: € 160/200 -
#207
Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. 204 x 178 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#102
Een eikenhouten kerkornament met een grisailleschildering van Sint Antonius. XVIIIe eeuw.
Un ornement d’église en chêne avec une peinture grisaille de Saint Antoine. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 87 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#334
“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
”L’épouse indiscrète” & “Le lever de la Mariée”. Deux gravures anciennes françaises.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#22
“Kasteel van Schoten”. Een met de hand ingekleurde oude kopergravure door Franz Ertinger.
”Château de Schoten”. Une gravure sur cuivre mise en couleurs à la main par Franz Ertinger.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 25/40 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420/500 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1200/1400 -
#198
“De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500