#427BaileEen accordeon van het merk Baile, klavier met 30 toetsen.
An accordion by the brand Baile, keyboard with 30 keys.No longer availableDim. 38 x 39 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Een polychroom verguld houten wandarmatuur met mythisch vogelachtig wezen gesculpteerd en twee lichtpunten.
A polychrome gilt wooden wall sconce sculpted with a mythical bird-like creature and two light points.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#99Alphonse Mora“Zeilboten bij avondgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd A. Mora.
#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#231“3 Muzikanten”. Een meerkleurig polychroom, porseleinen groep. Achteraan gemerkt met “M”.
"3 Musicians". A polychrome porcelain group. Marked with "M" at the back.No longer availableDim. 21,5 x 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#93Een 19e eeuwse sabel in zijn originele lederen schede met opschrift ‘Maske’. Vermoedelijk Frans.
A 19th-century saber in its original leather scabbard inscribed 'Maske'. Presumably French.No longer availableDim. l 94 cmEstimate: € 120 / 160 -
#250Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.
A white gold bangle bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.23 ct. EVVS1.No longer availableDim. 20,33 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#362“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.
"Heath View". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed illegibly behind the frame.No longer availableDim. 25 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
"3 ladies". A lot of 3 Asian figurines in Satsuma, porcelain, and cloisonné; Guanyin, Kannon, and a Geisha.No longer availableDim. 40 & 26 & 23 cmEstimate: € 80 / 120