Other lots in this auction
-
#232A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#363Een vaas van Chinees porselein met een meerkleruig en verguld famille-rosedecor. Gemonteerd als lampvoet.
Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore et doré famille rose. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 37 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#206Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle en met bronsbeslag.
Paire de bouts de canapé en bois laqué noir à un tiroir, à décor de marqueterie de style Boulle et garnitures en bronze.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 380 / 420 -
#216Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#549Lode Verhoeven“Zicht op de Nete”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Vue de la Nethe. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. DVS1.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,92 ct. DVS1.No longer availableEstimate: € 3000 / 3200 -
#377Een polychrome fruitschaal van Imari porselein met decor van kraanvogels.
Un bol à fruits en porcelaine polychrome Imari à décor de grues.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.
Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#23HispaniaEen Yorkshire Terriër van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan drie pootjes.
Un Yorkshire Terrier en faïence multicolore. Marqué en bas. Petits éclats sur trois pattes.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#154Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#380Val Saint LambertTwee asbakken van geslepen kristal, waarbij één in groen en één rood. Beide gemerkt onderaan. Kleine schilfers aan de binnenranden.
Deux cendriers en cristal taillé, un vert et un rouge. Les deux marqués en bas. Petits éclats sur les bords intérieurs.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 60

