Similar lots by type
-
#104
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableOnline onlyDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#107
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 164 x 110 cmEstimate: € 25/35 -
#122
Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
No longer availableOnline only -
#119
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
Deux petits couloirs d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#114
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#110
Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 165 x 117 cmEstimate: € 30/40 -
#112
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableOnline onlyDim. 303 x 242Estimate: € 100/140 -
#108
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50/80 -
#106
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 325 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#101
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#99
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30/50 -
#109
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
Petite carpette persane ancienne en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60/80 -
#125Dosmealti
Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.
No longer availableOnline onlyDim. 101 x 94 cm -
#96Sabzavaar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220/300 -
#113
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#105Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 140 x 71 cmEstimate: € 200/300 -
#100Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#103
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableOnline onlyDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200/300 -
#98Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#111
Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#124
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
No longer availableOnline onlyDim. 161 x 77 cm -
#102
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#121
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux petites carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableOnline onlyDim. 188 x 56 cmEstimate: € 25/50 -
#123
Een paar handgeknoopte Pakistaanse wollen lopertjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 186 x 65 cm
Other lots in this auction
-
#44
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200/240 -
#67
Een gefineerde klapsecretaire met een grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire en bois de placage à un grand et deux petits tiroirs sous la tablette rabattable.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 110 cmEstimate: € 150/200 -
#58
Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 400/600 -
#88
Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 40 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#32
Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.No longer availableOnline onlyDim. 192 x 25 cmEstimate: € 180/220 -
#1J. Van den Eynde, Anvers
Een staande klok met een eikenhouten kast in Luikse stijl. Het werk met een wijzerplaat van koper en tin.
Une horloge de vestibule au coffre en chêne, style liégeois. Le cadran est en étain et cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 151.00 €Dim. H: 235 cmEstimate: € 220/300 -
#85
Een paar eikenhouten crapauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 80 cmEstimate: € 160/220 -
#11
Henri II buffet van notenhout.
Buffet de style Henri II en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 140 x 54 cmEstimate: € 150/200 -
#28
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. b: 101 cmEstimate: € 200/240 -
#65
Een grote schouwspiegel, geflankeerd door twee gedraaide stijlen en bovenaan met een ovale uitsparing met een litho met zeilschepen en met Lodewijk XVI-versieringen.
Un grand miroir de cheminée flanquée de deux colonnes tournées, le dessus avec une lithographie de voiliers et décorations Louis XVI.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 190 x 113 cmEstimate: € 240/360 -
#6
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#30
Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.
Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 44 cmEstimate: € 40/50