Similar lots by type
-
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500 -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#176
Een mahoniehouten secretaire in empirestijl met een lade in de bovengordel, drie laden onderaan en een marmeren blad.
Secrétaire en acajou de style Empire ouvrant à un tiroir en ceinture haute et à trois tiroirs vers le bas. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 200/300 -
#119Ludo Lacroix
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#504John H. Permeke
“Compositie”. Olieverf en gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile et technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 57 x 73 cmEstimate: € 90/130 -
#321Rouen
Aardewerken kandelaar in de vorm van een gevleugelde draak. Onderaan gemerkt.
Candélabre en faïence en forme de dragon ailé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 30/50 -
#113Val Saint Lambert Studio
Twee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60/80 -
#109
“De muziekles”. Olieverf op doek. Herdoekt. Eerste kwart XXe eeuw.
“La leçon de musique”. Huile sur toile. Retoilée. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#490Ecuador Diego Meneses
Een halssnoer met hangers van zilver en spondylus in zilver gezet.
Collier et pendentifs en argent et spondylus serti en argent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#633
Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.
Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/300 -
#609
Een Indische tangka op zijde.
Tangka sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 100/160 -
#743
Een lot van vier oude constateurs. Drie gemerkt ‘La Lédoise’ en één ‘Henry Martens & Cie.’ We voegen er een oud triktrakspel aan toe.
Lot de quatre enregistreurs anciens. Trois de la marque La Lédoise et un Henry Martens & Cie. Nous ajoutons un ancien jeu de jacquet.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#289
Een halsvaas van handbeschilderd opaalglas, versierd met een bloemendecor. Belgisch werk, omstreeks 1900.
Vase à long col en opaline peinte à la main. Décor de fleurs. Travail belge, vers 1900.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#237
Een siervaas op piëdestal in empirestijl van koper.
Vase décoratif sur piédouche de style Empire en cuivre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/140