Other lots in this auction
-
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#566Een Engelse staande klok in eikenhouten kast, versierd met ingelegde schelp.
Une horloge grand-père anglaise dans un coffret en chêne, décorée d'une coquille incrustée.No longer availableDim. H:230cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Een oude microscoop met toebehoren in houten kastje.
Un vieux microscope avec accessoires dans une caisse en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
Un grand tapis de soie fine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 750 / 850 -
#536Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200 -
#330Swarovski LourdesTwee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#618Goebel, Germany“Gänseliesl”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 47/II.
"Gänseliesl". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 47/II.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#301Jammet-Seignoles, LimogesEen theepotje op komfoortje van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Une tisanière en porcelaine partiellement dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 45 -
#665Becker’s Sons RotterdamEen oude apothekersweegschaal met een lade. Met gewichten, 5 kleinste gewichten ontbreken.
Une ancienne balance de pharmacien avec un tiroir. Avec les poids, il manque les 5 plus petits poids.No longer availableDim. 40 x36 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#68Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#211Capodimonte“Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
"Couple de pêcheurs". Deux groupes en biscuit multicolore. Signés et marqués.No longer availableDim. H:41&42cmEstimate: € 160 / 180



