#433
“H. Nicolaas van Mozaisk”. Reisicoontje.
#264Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#488
Un vase bursiforme en porcelaine de Chine à décor multicolore de geisha dans un jardin.No longer availableDim. h: 56,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#272Ria Hendrix
Dansende vrouwen. Glasraam. Gesigneerd.
Danseuses. Vitrail. Signé.No longer availableDim. 63 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#382
“Personage” Een Perzische gouachetekening. XIXe eeuw.
Personnage. Un dessin à la gouache persane. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Strandzicht bij stormachtig weer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la plage par temps orageux . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 700 -
#47
“Historia Francica” Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. In perkamenten band.
#335
Een zilveren munt. 2000 ptas.
Pièce en argent de 2000 Peseta.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
Een schapenpak. Carnavalskostuum.
#12
Een lot van 60 ex-librissen.
Un lot de 60 ex-libris.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#308
1 pièce d'or de 500 Gourdes Olympiade de Montréal . Au 900/1000. Haïti, 1974. En étui avec certificat.No longer availableDim. (6,5 g)Estimate: € 220 / 260