Similar lots by type
-
#409Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.
Lustre design sphérique à abat-jour en verre bleu de Murano.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#414Een paar luchters met een kap van glas in lood.
Paire de lustres aux abat-jour en vitrail.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#771Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.
Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#402Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.
Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#411Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#427Een verguld koperen luchter met vijf lichtpunten in de vorm van plantenranken en met bloemvormige kapjes van roze glas.
Lustre en cuivre doré à cinq lumières en forme de plantes et aux abat-jour en verre rose.No longer availableDim. h: 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#779Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en cuivre à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#422Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#24Een tafellamp van messing, brons en wit marmer in de vorm van een zuiltje, gedragen door drie putti.
Lampe de table en laiton, bronze et marbre blanc en forme de colonnette portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#770Een bronzen luchter in barokke stijl.
Lustre en bronze de style Baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#620Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#410Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.
Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#412Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.
Lustre en vitrail à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#461Een lamp in de vorm van zittend Chinees figuur met een lantaarn van goud- en zwartgepatineerd gips. Beschadiging achteraan.
Lampe en forme d’un Chinois assis portant une lanterne en plâtre noir et doré. Dégât au verso.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#773Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.
Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 50 / 80 -
#34Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#430Een paar olielampen van meerkleurig en verguld aardewerk, tin en brons, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met tulpvormige glazen kappen. Omstreeks 1900.
Paire de lampes à huile en faïence polychrome et doré, étain et bronze, décorées de fleurs peintes à la main. Abat-jour de forme tulipe en verre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#11Een octogonale theebus van geel koper, versierd met handgeschilderde personages. Gemonteerd als lampenvoet.
Boîte à thé octogonale en cuivre jaune décorée de personnages peints à la main et montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#485Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.
Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#595Jozef CantréEen houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 23 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#784Een halllantaarn van brons en glas in barokke stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style baroque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#416Een luchter van koper met glazen kralen in drie niveaus met onderaan een hangende glazen coupe met druppelvormige pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre aux perles en verre sur trois niveaux. Vers le bas une coupe en verre aux pendeloques de cristal en forme de larmes.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#282Serie van zes borden van wit porselein, versierd met zes verschillende bloemendecors, met de hand geschilderd. Vergulde gechantourneerde randen. Meissen, begin XXste eeuw, gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur, tweemaal doorstreept.
Suite de six assiettes en porcelaine blanche décorées de différents bouquets de fleurs peints à la main. Bords chantournés. Meissen, début XXe siècle, marquées aux épées croisées en bleu sous couverte, barrées deux fois.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#569“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt handtekening B***. Italiaanse school.
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature B***. Ecole italienne.No longer availableDim. 43 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#248Vijf zilveren eierdopjes met een barok decor van bloemen.
Cinq coquetiers en argent à décor baroque de fleurs.No longer availableDim. 156 gEstimate: € 75 / 100 -
#347Een paar indrukwekkende kandelaars van verzilverd koper met vijf lichtpunten en versierd met florale motieven.
Paire de grands candélabres en cuivre argenté à cinq lumières et décoré de fleurs stylisées.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#487Een lot Cantonporselein, bestaande uit een theepot, een belletje, een klein vaasje, een suikerpot en een sauskom. Grotendeels gemerkt.
Lot de porcelaines du Canton comprenant une théière, une sonnette, un petit vase, un sucrier et une saucière. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#600Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800 / 900 -
#449“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Eglomisé. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#472AbadehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 192 cmEstimate: € 40 / 80 -
#40Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
Pendentif à photographie en or jaune en forme de coeur.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 200 / 300 -
#329Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 203 x 131 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#510“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60 / 100

