Similar lots by type
-
#341Val Saint-Lambert
Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40/50 -
#781D. Desmedt.
Een bakboordlantaarn van messing.
Lanterne de bâbord en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/50 -
#463
Een balustervaasje van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen.
Petit vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 42/a50 -
#41
Een lot messing, bestaande uit zes verschillende kandelaars, waarbij er twee een paar vormen en één paar is gemonteerd als lamp.
Lot de laiton comprenant six différents bougeoirs, dont deux paires et dont une paire est montée à l’électricité.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#421
Een hangkastje met spiegel van gedreven geel koper. Met twee kleerborstels.
Petit meuble à suspendre au miroir en cuivre repoussé. Avec deux vergettes.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#343
Een lot koper en brons, bestaande uit een vaasje met een druivendecor, een art nouveau fotokader, een kandelaar, een rocaille, twee schelpjes, een vogelnestje en een beeldje in de vorm van een reiger.
Lot de cuivres et de bronzes dont un vase à décor de raisins, un cadre à photographies art nouveau, un candélabre, une rocaille, deux coquilles, un nid d’oiseau et une statuette en forme d’un héron.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#251
Een tot jardinière bewerkte koperen obus uit de Grote Oorlog met opschrift “Souvenir de Merlieux” Onderaan met opschrift: “Souvenir de Jozef Van Bouwel. Stabroeck Molenberg, België.
Jardinière à base d’un obus de la Grande Guerre inscrit “Souvenir de Merlieux”. Et sous la base: Souvenir de Jozef Van Bouwel, Stabroeck Molenberg, België.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#688
Een merkwaardig koperen inktstel met twee beweegbare kandelaars, een kristallen inktpot en versierd met een engeltje op een hekje. We voegen er een kaarsenschaartje en een brievenopener aan toe.
Remarquable encrier en cuivre comprenant deux candélabres, un encrier en cristal surmonté d’un angelot sur une grille. Nous ajoutons une mouchette et un coupe papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#642
Koperen luchter met vijf armen. Omstreeks 1900.
Lustre en cuivre à cinq bras de lumière. Vers 1900.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200/240 -
#403
Een paar barokke kandelaars van messing. We voegen er een groter, afwijkend exemplaar aan toe.
Paire de bougeoirs baroques en laiton. Nous ajoutons un exemplaire plus grand au différent décor.No longer availableDim. h: 54 & 76 cmEstimate: € 80/100 -
#801
Twee messingen en een koperen waterketel en een samovar.
Deux bouilloires en laiton et une bouilloire en cuivre, ainsi qu’un samovar.No longer availableEstimate: € 4à/60 -
#28
Een tafelklokje van grijs marmer en brons met een geëmailleerde en handgeschilderde wijzerplaat. Sleuteltje manco. Brussels werk.
Pendulette de table en marbre gris et bronze à cadran émaillé et peint à la main. Clé manque. Travail bruxellois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#353
Een jardinière van verzilverd koper, versierd met bloemen in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#406
Een vol messingen kerkkandelaar. XIXe eeuw.
Candélabre d’église en laiton massif. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#351
Een coupe op voet, in de vorm van een nautilusschelp, van gedeeltelijk gesatineerd glas. Onderaan gegraveerd: “R. Lalique, France”.
Coupe sur piédouche en forme de coquille nautilus en verre partiellement satiné. Gravure sous la base: “R. Lalique, France”.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#161
Een paar wandlichten van geel koper met twee lichtpunten achter een driedelig glazen scherm.
Paire d’appliques en cuivre jaune avec deux lumières derrière un abat-jour à trois ventaux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#149Alfred Schenk
“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#285Omega Seamaster
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#144Valerius De Saedeleer
“Winterlandschap”. Lithografie. Getekend Armand Apol en genummerd 169/250 buiten de plaat.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée Armand Apol et numérotée 169/250 hors planche.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#385
Een mahoniehouten tea table op centrale poot.
Table à thé en acajou sur pied central.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#167
Een schaal van meerkleurig glaspasta, versierd met twee hoofden.
Coupe en pâte de verre polychrome décorée de deux têtes.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 160/200 -
#665
Een lot van 33 verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Franstalige versie.
Suite de 33 albums du magazine Spirou.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#68E. Werner
“De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.
“L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#21
Een lotje varia, bestaande uit drie verschillende parfumflesjes, een loepje, een pillendoosje en twee munten.
Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#197
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320/420 -
#477
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#339Fred Bogaerts
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#605Louis Vuitton
Een lederen keep-all, versierd met de bekende initialen.
Keep-all en cuir au monogrammes.No longer availableEstimate: € 320/380