Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie oosters wollen tapijten.

Een lot van drie oosters wollen tapijten.

Trois tapis d’Orient en laine. Noués main.
SKU: 2504170046.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #753

    Een handgeknoopt wollen Liliankarpetje. We voegen er een wollen Karadjalopertje aan toe.

    Une carpette Lilian en laine. Nous ajoutons un couloir Karadja.
    No longer available
    Dim. 157 x 108 & 216 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #786

    Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.

    Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 127 x 95 & 155 x 114 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #506

    Een zeer fijn karpet van zijde met landschapsdecor met verschillende bomen en bloemen en eenden op een vijver.

    Une carpette en soie très fine, décor d’un paysage aux arbres, fleurs, canards et lac.
    No longer available
    Dim. 153 x 91 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #456

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon en bloemen in het decor. Gesigneerd.

    Tapis persan en laine et coton décoré d’un médaillon central et de fleurs. Noué main, signé.
    No longer available
    Dim. 196 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #766

    Een lot van drie verschillende Oosterse karpetten. Slijtage.

    Lot de trois carpettes d’Orient en laine. Usures.
    No longer available
    Dim. 220 x 141 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #660

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Un tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 415 x 332 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #696

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Un tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 290 x 216 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #707
    Kelardasht

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 260 x 160 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #674

    Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.

    Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 300 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #756

    Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.

    Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.
    No longer available
    Dim. 176 x 124 & 180 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #496

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 230 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #473

    Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 175 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #736

    Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 340 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #501

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 490 x 103 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #776

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 180 x 105 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #376

    Een lot van 3 oosters wollen tapijten.

    Un lot de trois tapis d’Orient.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #746

    Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen

    Paire de carpettes persanes en laine et coton. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 180 x 130 & 160 x 98 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #517

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 220 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #402

    Een oude boterkarner.

    Ancienne baratte en bois et fonte.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #725

    Mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.

    Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. 73 x 123 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #430
    Calyx, Kenzo, Desigual, Biagiotti

    Vier verstuivers met eau de toilette van 15, 25 en 50 ml. Twee in gesloten verpakking.

    Quatre vaporisateurs d’eaux de toilette de 15, 25 et 50 ml. Deux en emballage fermé.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #117

    Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.

    Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #433
    Limoges

    Doosje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Petite boîte en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #799

    Een art deco vaas van purper Booms glas.

    Un vase art deco en verre de Boom.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #751

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #508

    Een Afrikaanse dolk met benen handvat en een kris in schede van messing.

    Un poignard africain avec une poignée en os, gaine en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #729
    Foujita

    “Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.

    “Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #262
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #423

    Vijf diverse borden van Chinees porselein. XVIIIe eeuw. Diverse haarscheuren.

    Cinq assiettes en porcelaine Chinoise. XVIIIième siècle. Plusieurs cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #787

    Een armstoel in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd, wit- en goudgepatineerd hout met groen fluwelen bekleding.

    Un fauteuil style Louis XV en bois sculpté blanc patiné doré avec revêtement en velours vert vif.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More