Similar lots by type
-
#157
Een houten naaidoos. Fijn gesculpteerd exotisch hout en been. Indië, einde XIXde eeuw.
Boîte à ouvrage en bois exotique finement sculpté et os tourné. Travail indien, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 220/240 -
#228Delvaux, Bruxelles
Een handtas van bruin en blauw leder. Gemerkt.
Sac à main en cuir brun et bleu. Avec marque.No longer availableEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#846Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#694
Vier Chinese taferelen op zijde: een groot landschap met waterval (75 x 35 cm), een klein landschap (13 x 18 cm), twee voorstellingen van geishas (18 x 22,5 cm).
Quatre effigies sur soie chinoise: un paysage avec une chute d’eau (75x35 cm), un petit paysage (13x18 cm), deux représentations de geishas (18x22,5 cm).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#529Mircea Manelici
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#215
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee Zuidzee parels van 10,8 mm.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de deux perles du Pacifique de 10,8 mm.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 750/850 -
#619
“Landschap met bollenvelden”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: B. Viegers (restauratie).
”Paysage de champs de bulbes.” Porte une signature: B. Viegers (restauration). Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 43 cmEstimate: € 200/250 -
#1000
Een bruidskist van gesculpteerd eikenhout. Gedateerd 1778.
Coffre de mariage en chêne sculpté. Daté 1778.No longer availableDim. 55 x 180 cmEstimate: € 200/300 -
#840
Een gefineerd nachtkastje in Georgianstijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20/25 -
#994
“Haven van Rotterdam”. Aquarel. Draagt een handtekening: Paerels.
”Le port de Rotterdam.” Une aquarelle. Porte la signature: Paerels.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#958P. Génard
“Anvers à Travers les Ages”. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles 1888. Twee delen. In-folio, lederen band (slijtage), goud op snee.
”Anvers à travers les Ages”. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles 1888. Deux parties. In-folio, reliure en cuir (usures) et dorures.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#201Hippolyte Moreau
‘Mignon’. Een bronzen beeld, gesigneerd.
“Mignon”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. H: 41 cmEstimate: € 550/650 -
#357
Een lot geelkoperen, aardewerken en metalen kandelaars in diverse stijlen. Allen gemonteerd als lampen. 10 stuks.
Lot de candélabres divers en cuivre jaune, en faïence et en métal. Chaque pièce montée en lampe. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#817
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25/35