#319
#565Goebel, Germany
#629
#686Abadeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 142 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#306
Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
#287
#653Antoine Courtois, Paris
Een verzilverd messingen schuiftrombone met fijn gegraveerde versieringen.
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Rivierlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#25
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een licht blauwe steen.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct. et d'une pierre bleu clair.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 300/350 -
#64A. Engelbrecht
“La lisière”. Huile sur panneau. Signé et daté 1947.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#472Albert De Deken
“Stilleven met brood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte au pain. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 300/400 -
#391Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
Une chemise avec de nombreuses linogravures, aquatintes, croquis, études universitaires, etc.No longer availableEstimate: € 120/150