Other lots in this auction
-
#484Een zwaan, een tempelleeuw en een kat van geglazuurd Chinees aardewerk.
Un cygne, un lion de temple et un chat en faïence chinoise à glaçure.No longer availableDim. l: 9 - 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.No longer availableDim. 205 x 43 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#885Een lot Imariporselein, bestaande uit twee ronde potjes, een kalebasvaas (gerestaureerd) en een schaaltje.
Un lot de porcelaine de Limoges, comprenant deux petits pots ronds, un vase calebas restauré et un petit plat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#537Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vleermuizen en vruchten.
Un plat en porcelaine de Chine , décor polychrome de chauve-souris et de fruits.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94Edmé RousseauPeriod: 1815-1868“De kaartlegster”. Gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
”La diseuse de bonne fortune”. Un dessin à la plume, lavis. Signé et daté 1835.No longer availableDim. 28 x 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#577Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907).
Une assiette en porcelaine de Chine, décor en relief polychrome de fleurs et de papillons. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#51Postzegels. Groot-Brittannië en Gemenebestlanden. XIXde en begin XXste eeuw. 318 st, afgestempeld, diverse letsels.
Timbres postes, Grande-Bretagne et Commonwealth. XIXème et début XXème siècle. 318 pièces, divers dégâts et franchis.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#465Twee inktstellen van geel koper, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.
Deux ensembles d’écriture en cuivre jaune, dont un de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#742Een bijzetmeubeltje in twee niveaus met open zijkanten en rug.
Un meuble à deux niveaux, côtés ouverts.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#693Vier verschillende karaffen, waarvan drie van kleurloos kristal en één van glas.
Quatre carafes différentes, dont trois en cristal incolore et une en verre.No longer availableDim. h: 23 - 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#353Twee XIXe eeuwse batons met zilveren monturen.
Deux bâtons du XIXème siècle, montures en argent.No longer availableDim. l: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 160 -
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en opaal met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 1 ct et une opale ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 550 / 650

