#538Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#51Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.
A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#105Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#381Een Afrikaans houten beeld met twee hoofden op een lange hals.
An African wooden sculpture with two heads on a long neck.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#99Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De zondagsmis of Kerk in de Kempen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
"The Sunday Mass or Church in the Kempen". Oil on panel. Signed lower right.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#131Een bronzen paard in de geest van Botero.
A bronze horse in the style of Botero.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 329 / 340 -
#126Dal NegroEen houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.
#157Victor Szczeblewski“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd.
“Whistling Mousse”. A brown patinated bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 700 / 800 -
#408Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
A replica Chinese 'dragon' helmet in metal.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120