#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#660Een theaterkijker van koper bezet met parelmoer.
#321Val Saint LambertEen vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.
A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.No longer availableDim. 7 x 55 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#98‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.
#66Een uitbundig gesculpteerd eikenhouten bijzettafeltje. XIXde eeuws.
An elaborately carved oak side table. 19th century.No longer availableDim. h 74 x 79 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650 / 750 -
#212Jules BoulezPeriod: 1889-1960“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#484Sanja CamilovicPeriod: 1951 -“Café tafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Café scene". A painting, mixed media on paper. Signed and dated '91 at the bottom.No longer availableDim. 59 x 59 cmEstimate: € 200 / 400