#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#67Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#502Mimmo Rotella“La Benedizione”. Een effaçage op papier. MR.217, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72.
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
#381Een Afrikaans houten beeld met twee hoofden op een lange hals.
An African wooden sculpture with two heads on a long neck.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#335Een kaarsenpan van glaspasta.
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#278Een lot van 15 antieke brillen en brillenkokers, waarvan 3 stuks met een 14 karaat gouden neusbrug.
A lot of 15 antique glasses and eyeglass cases, including 3 pieces with a 14 karat gold nose bridge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#672Een Chinees juwelenkistje van hout met metalen beslag.
A Chinese jewelry box in wood with metal fittings.No longer availableDim. h 21 x b 18 x d 10 cmEstimate: € 30 / 40