Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie porseleinen borden met betrekking tot Ernest Claes. Waarvan één van Expo ‘58. Porcelaine de Baudour & Dupont-Fourdrigniers.

Een lot van drie porseleinen borden met betrekking tot Ernest Claes. Waarvan één van Expo ‘58. Porcelaine de Baudour & Dupont-Fourdrigniers.

A lot of three porcelain plates related to Ernest Claes, including one from Expo '58. Porcelain by Baudour & Dupont-Fourdrigniers.
Dim. Ø 25 cm
SKU: 0503240337.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #288
    Bandai, Japan

    Jaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.

    Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.
    No longer available
    Dim. l 26.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19

    Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.

    A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.
    No longer available
    Dim. 31 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #676

    Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.

    An Oriental prayer rug with a stylized mihrab made of wool.
    No longer available
    Dim. 142 x 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #620

    Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.
    No longer available
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #251
    Carstens W. Germany

    Een lot van 4 Duitse vintage aardewerken kruiken met Ankara decor. Onderaan gemerkt, Carstens.

    A lot of 4 German vintage earthenware jugs with Ankara decoration. Marked on the bottom, Carstens.
    No longer available
    Dim. 23 ccm
    Estimate: € 120 / 180
  • #503
    Delvaux

    Een vintage design handtas van leer. Gemerkt.

    A vintage design leather handbag. Marked.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #272
    J. J. Simons

    ‘Interieur met dames en hond’, olieverf op doek in vergulde kader, getekend J. J. Simons.

    ‘Interior with ladies and dog’, oil on canvas in gilded frame, signed J. J. Simons.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #5
    Maria Innocentia Hummel

    Een Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.

    A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.
    No longer available
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #395

    Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.

    A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.
    No longer available
    Dim. H. 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565
    Philippe Starck Driade

    “Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.

    "Costes". A set of 4 vintage design chairs made of multiplex and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.
    No longer available
    Dim. 80 x 47 x 58 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More