#288Bandai, JapanJaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#676Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#620Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 100 / 150 -
#251Carstens W. GermanyEen lot van 4 Duitse vintage aardewerken kruiken met Ankara decor. Onderaan gemerkt, Carstens.
A lot of 4 German vintage earthenware jugs with Ankara decoration. Marked on the bottom, Carstens.No longer availableDim. 23 ccmEstimate: € 120 / 180 -
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#272J. J. Simons‘Interieur met dames en hond’, olieverf op doek in vergulde kader, getekend J. J. Simons.
‘Interior with ladies and dog’, oil on canvas in gilded frame, signed J. J. Simons.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#395Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260