Other lots in this auction
-
#421Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en kraanvogels.
Paire de vases cloisonnés sur cuivre jaune à décor de fleurs et de grues.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178“Emanuel Filibert van Savoye”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar het monument te Turijn uit 1838, ontwerp van Carlo Marochetti. Met bronsgarantiestempel.
Emanuel Filibert de Savoie . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après le monument de Turin de 1838, dessinée par Carlo Marochetti. Avec cachet de garantie en bronze.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#134Een aluminium schaalmodel van een Junkers JU52/ 3M op staander. Wiel manco.
Une maquette en aluminium d'un Junkers JU52 / 3M sur un support. Une roue manque.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 140 -
#484Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.
Kifwebe. Un masque de casque Luba, entièrement recouvert de coquillages, de cuivre, de cheveux, de perles, etc. RDC.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 280 -
#628CapodimonteEen meerkleurig kunststoffen kraanvogel naar ontwerp van Guiseppe Armani.
Une grue en plastique multicolore conçue par Guiseppe Armani.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Koffie-en theeservies van gedreven en geciseleerd zilver: dienblad (Ø 35,5 cm), koffie (H. 18 cm)-en theepot, suiker-en melkpot. Decor van dieren en vogels in uitsparingen, omgeven door bloemenfriezen en arabasken, alle elementen op vier klauwpootjes. Onderaan gemerkt 84%, Made in Iran en met makersmerk Martin. Koffie-en theepot met houten handvat, plateau met achtlobbige rand
Service à café et thé en argent martelé et martelé: plateau, café et théière, sucrier et pot à lait Décor d'animaux et d'oiseaux en renfoncements, entouré de frises florales et d'arabesques, le tout sur quatre pieds griffes Marqué en bas à 84%, fabriqué en Iran et avec la marque du fabricant Martin. Café et théière avec manche en bois, plateau avec bord octogonal.No longer availableDim. 2955 g brutEstimate: € 2000 / 2400 -
#320Drie gouden munten 22 K. Eén van 20 Franse Frank. En twee van 20 Zwitserse Frank.
Trois pièces en or 22 K, dont un e de 20 FRF et deux de 20 SFR.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 800 / 900 -
#506Een notenhouten staande klok.
Horloge de vestibule en noyer.No longer availableDim. 240 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#504Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.
Sculpture africaine en bois ornée de clous.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120 / 200 -
#366Vaas van gegraveerd rood glas. Bohemen, begin XXste eeuw.
Vase en verre rouge gravé. Bohême, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#234Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen monturen. Met slinger, zonder sleutel.
Une pendule à colonne en bois de placage avec des montures en bronze doré. Avec balancier, sans clé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#264Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 300 / 400





