#269Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401“H. Nicolaas”. Messingen reisicoontje, tryptiek.
#572“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Voilier”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#512“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Nature morte aux fruits . Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#433“H. Nicolaas van Mozaisk”. Reisicoontje.
#202Een verguld houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896 - 1965“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage de Lierre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3Een grote granieten vijzel met stamper.
#305Twee verschillende 18 K geelgouden oude dameshorloges.
#216Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#231SingerEen oude elektrische naaimachine in koffer.
#259Boch KeramisEen grote art deco vaas van meerkleurig aardewerk. Vorm D2740.
Un grand vase art déco en faïence multicolore. Forme D2740.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 140 / 160